Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednéd neki hogy szexelje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd neki hogy szexeljen egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
Ő 22 éves én 27 tehát van köztünk 5 év az én javamra, 5 éve vagyunk együtt és én vettem el a szüzességét.Azt szeretné hogy engedjem meg neki hogy egyszer kipróbálhassa az esküvő előtt mással is. Ti bele mennétek?
2018. jún. 1. 22:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
Tönkretenné a kapcsolatotokat. Mert ha a másik lány jobb az ágyban mint te akkor utána "engedélykérés" nélkül fog félre kúrni. Én nem mennék bele. 31/F
2018. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne?
2018. jún. 1. 22:30
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Én engedném ha még nem próbálta. Had ismerje meg azt is. Ha van egy ilyen vágya és nem engeded ezt, hosszú távon lehet nem jó ötlet elnyomni. Hátha még esetleg a másik lányt egy 3-asba is bevenné ;)
2018. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a hármas szex. Őt szeretem de nem tudom engedjem e neki. Ő azzal védekezik hogy nekem is volt előtte 3 pasi és hogy ő csak annyit kér hogy mással had próbálja ki. Annyiból korrekt hogy nem a hátam mögött csinálná hanem megmondta mit szeretne
2018. jún. 1. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem mennék bele.


Vagy szeretne velem lenni, vagy nem... De nem vagyok egy cipő vagy autó, hogy próbálgasson, meg másokhoz hasonlítgasson.


Ha próbálgatni akar, útnak indítanám, de többet nem kérnék belőle. Ha meg esküvő is szóbajön, akkor ilyen butaságoknak elő se kellene jönniük.

2018. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
#1 vagyok. S igen biztos vagyok benne. Nem egy tárgy vagy.
2018. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogyne. Elfogadó világban simán engedni kell a félre priccet. Ha nem érett még rá, nem kell házasodni.
2018. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Ne menj bele!


"Ő azzal védekezik hogy nekem is volt előtte 3 pasi"

Ez nagyon óvodás érv. Mindig amikor Pistike hisztizik a játékboltban, hogy a barátjának is van olyan játékautója... Ugye érted? Te egyébként sem tudhattad, hogy ő lesz neked, míg neki te meg már itt vagy. Nem ugyanaz a helyzet!


"Annyiból korrekt hogy nem a hátam mögött csinálná hanem megmondta mit szeretne"

Nem korrektség, szimplán rád hárítja a felelősséget, hogy tiszta legyen a lelkiismerete, hiszen te "megengedted". Ez egy újabb dedós dolog. Mi az, hogy megengedted? Ki vagy te, az anyja? Biztos, hogy te ezzel a pasival akarsz összeházasodni? Előbb fel kéne nőnie!

2018. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

nem korai az az esküvő? :D

ha mással nem volt, csak vele, mérget vehetsz rá, hogy előbb utóbb meg fog csalni, kíváncsi, érthető is.

amúgy meg kell hogy jegyezzem, hogy 27éves nő vagyok én is, de el nem tudnám képzeni, hogy egy 22 évessel legyek együtt, ráadásul hozzá is menjek. nekem ez olyan vicces

2018. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mikorra tervezitek az esküvőt?
2018. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!