Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A testi vágy is elmúlik? (nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testi vágy is elmúlik? (nem kapcsolatban! )

Figyelt kérdés

Van egy pasi akit mocskosul kívánok, de nős, nem fogok kezdeni vele, de ez a vágy kölcsönös, így még rosszabb.

Próbálom elnyomni magamban az érzést, nem sok sikerrel. Több éve van már ez, azt hittem annyi idő alatt bővel lecseng, de sajna nem. Vajon elmúlik ez egyszer, vagy ha egyszer be teljesedne, csak akkor hagyna alább?

Valaki hasonló helyzetben volt már? Mi lett a vége?


2018. máj. 31. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Áltatod magad, ha azt hiszed, hogy abbamaradna egyszeri beteljesüléstől. Így indult sok szeretői kapcsolat: ó, csak egyszer!
2018. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezalatt a több év alatt nem is volt senkivel szexualis kapcsod?
2018. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem volt azóta.
2018. máj. 31. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Valaki mást kéne nézned,aki fuggetlen,hogy elfelejtsd öt...tudom könnyű ezt mondani,de ez sem élet hogy szenvedsz
2018. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehetett volna már, de nincs is kedvem hozzá (bár szerintem nem is menne) őt kívánom. Kicsinál már ez az érzés. Szerencsére nem sűrűn találkozunk, de akkor szinte vibrál köztünk a levegő. Tudom, hülyén hangzik, de így van. Minden nap gondolok rá, minden este...hogy vajon milyen lenne vele.
2018. máj. 31. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Oke,de nem tudom.hány éves vagy,eltelnek az évek,válni.biztos nem fog...
2018. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon szeretnék megkapni egy csajt aki sosem lesz az enyém. Emiatt nagyon izgató és bűnösen édes lenne vele minden. Évek óta tart. Nem mondanám hogy alább hagyott csak kb úgy van mint amikor a hamu elfedi a parazsat. Ha felszínre kerül ismét izzik és ontja a hőt...

De ha lefekszel velem lehet hogy mindkettőnknek könnyebb lesz kicsit. :D


35F

2018. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7

És ha lenne vele pár lopott órád, csillapodna szerinted?

2018. máj. 31. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem! Sose vonzódtam így férfihez, első pillantástól fogva ha csak meglátom beindulok. Mindketten családosok vagyunk. Pár hónapja tart a viszony és egyáltalán nem bánom, ugyanúgy vágyok rá mint az elején, tán annyi inkább hogy beletörődtem sose leszunk egymáséi, és bármelyik nap vége lehet, elveszthetem. Nem hittem volna és mindig elítéltem a hűtlenséget. Most viszont úgy érzem örülök neki hogy “rossz fiú” mert ha hűséges lenne és vissza utasított volna akkor sose lehetett volna az enyém.
2018. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 7-es vagyok.


Nem tudom hogy csillapodna-e de szerintem nem mert álmodozni a szexről valakivel az sosem közelíti meg a valódi szexet. Szexelni pedig mindig csodás dolog. Szerintem jobban akarnám csak maximum nem lenne annyira izgató mint ismeretlenül és tiltottan, de amúgy lehet hogy ebben is tévedek.


Bár jelen esetben az is izgatna ha ismeretlen lányok ajánlkoznának. Az is izgató és benne lennék, de kicsit más lenne. :)

35F

2018. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!