Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Benne lennél egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennél egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tök normális velem jobban ismerem màr egy ideje. Én benne lennék egy kapcsolatban, de ő nem úgy néz ki hogy benne lenne egyenlőre. Mikor kérdezem tőle hogy lesz-e több köztünk szexnél akkor néha olyat reagál, hogy azt hiszem igen, nèha olyat, hogy azt hiszem nem. (Folyton talizni akar, sokat beszélgetünk nem szexről is, mindig eljön értem és haza visz, bemutatott nagyjából a szüleinek, mindig náluk vagyunk, figyelmes velem). Lehetséges még nincs rà felkészülve? Olyan van, hogy valaki csak az után képes egy csalódás után bele ugrani egy másik kapcsolatban mikor tudja, hogy a partner mindenben megfelelő lesz neki gondolok itt szexre is.?

Azt mondja ő nem bántana meg engem, kíván, bejövök neki, de kapcsolatról szót sem ejt, csak nem zárja ki a jövőbeli lehetőségek közül de elötte tuti le is akar feküdni..

Ha úgy gondolom érdemes lenne bele menni a szexbe és egymás közelebbről megismerkedésébe? A kapcsolat gondolatát ki kéne zárjam a fejemből?

Az a baj eddig úgy nèz ki számomra ő tökéletes lenne mindenben (pedig komoly elvàrásaim vannak) és félek sosem találok utána ilyen srácot vagy jobbat...


18L



2017. márc. 14. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit túlkomplikálod. TI MÁR JÁRTOK!
2017. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem mondtuk ki, és azt mondta elöbb mindent ki szeretne próbálni velem mielött bele menne a kapcsolatba
2017. márc. 14. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy érdemes lenne azt te érzed ill érezheted. Mostani csajom is pont ilyen tök jól élvezzük egymás társaságát, közös programokat csinálunk, túl vagyunk a szeretkezésen is, de itt áll meg neki az egész, kimondottan szexkapcsolatot akar (oka az előző exében csalodott, és még mindig valahol szereti), viszont én kicseszettül bele vagyok esve és nekem ez kevés, komolyan terveznék vele. Ezt tudja és azt is hogy harcolni fogok érte, én is azt érzem iránta, hogy millió más közül nem találok olyat mint ő, így nekem megéri bele mennem ebbe úgy érzem, aztán ki tudja lehet jo vége lesz lehet pofára esek, de letojom kell nekem, már már hiányzik és üresnek érzem magamat nélküle. De mint mondottam te érzed hogy mi a jó neked és cselekedj úgy. Nem kell kizárni a kapcsolat gondolatát maximum jegelni egy ideig azt. Az első csalodás után én is nehezen tudtam nyitni nálam nem a legfontosabb a szex, azaz nem az volt az első amit kerestem a másikban, de ovatosabb voltam és meg akartam ismerni mielőtt bele ugratnék fejjel az egészbe. 25/f
2017. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval dugsz vele, aztán kapcsolatot akarsz. Nem fordítva kellett volna?
2017. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!