Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolsz arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, hogy hasznos vagy szükségszerű lehet az alá-fölérendelt viszony egy szexuális és/vagy életbéli kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akár azért, mert két dudás nem fér meg egy csárdában, akár azért mert ez egy tanulás, akár mert társadalmilag így lenne helyes, akár más okok miatt.

Mit gondolsz erről?


2017. jan. 17. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs így, és működik a kapcsolatunk, szóval szükségszerűenk nem szükségszerű.

Bár valószínűleg egyszerűbb úgy.

2017. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szexben néha oké, kapcsolatban nem.
2017. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez az a tèma, amitől pillanatok alatt kinyìlik a bicska a zsebemben. Attól is, ha másoknál ezt látom, hogy ilyen van, nemhogy ha mèg rám is akarnák erőltetni...
2017. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha alá-fölé rendeltségnek írod köpködnek érte, ha azt mondod, van aki gondoskodni szeret, van aki pedig azt, ha gondoskodnak róla, akkor az rendben van.

Szerintem mindenki döntse el magáról, hogy milyen helyzetben érzi jól magát és ahhoz keressen párt.

Ebbe az egyenlősdi is beletartozik, de magam részéről hasznosnak tartom, ha van domináns fél, és az én vagyok.

2017. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

4es!

"van aki gondoskodni szeret, van aki pedig azt, ha gondoskodnak róla" akkor az egyik szülő-gyermek viszony:D Akkor meg inkább legyen alá-fölé rendeltség, ott legalább mindkét fél felnőtt szerepben van

Nincs is amúgy szánalmasabb mint egy férfi, aki mindig csak jön, leül az asztalhoz és készen kapja az ételt a tányérban, evőeszközzel, szalvétával meg pohár vízzel:D Ezt mint férfi mondom...

Persze, a férfiak bő része szereti, ha kiszolgálják, de igazából ez az anya felé való ragaszkodás, nem pedig a férfi szerep. Fordítva meg, amikor a nő van kiszolgálva, akkor szintén hülyén jön ki, hogy a férfi csinál mindent, hogy kiszolgálja a nőt... szóval sehogy nem jó, mert vagy anyuci kedvence leszel, vagy főnökösködő papucs


Maradjunk az alá-fölé rendeltnél. Ha egy fölérendelt kiszolgáltatja magát, az simán fölérendelt, nem mamahotel, ha meg ő szolgálja ki a másikat, az kedvesség.

2017. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szülő-gyermek viszony jó meglátás, a mamahoteles rész viszont nem értem hogy jön ide. Inkább úgy látom az apa figurát váltja ki egy domináns férfi egy nő életében.

A kislányok az apjuk figyelmére vágynak, a nagylányok pedig a barátjukéra.

2017. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a mamahotel a férfi anya utáni vágyódására értettem


Persze, sokban hasonlít egy kapcsolat a szülő felé érzett dolgokra, de nem szabad, hogy kiváltsa azokat az érzelmeket. Illetve.. igen, minden kapcsolatban előfordul, és talán elő is kell fordulnia egy-egy ilyen érzelmi bevillanásnak időnként.. Gondolok itt érzelmileg elgyengült időszakban a másik karjai közt menedéket találni.. ez gyakran szülő-gyermeki kapcsolat feleleenítése. De egy átbőgött éjszakán túl ez napközben, és a napi rutinban, a kapcsolat alappillérei között ez jó, ha nem szerepel.


Mert lehetsz erős férfi egy nő mellett úgy, hogy apa szerepben vagy, de úgy is, hogy férfi szerepben. Persze ez a nőn is múlik. Meg az eredeti apán (hozott családdal kapcsolatos érzések). De törekedjünk arra, hogy a férfi a nő számára biztonságot nyújtó férfi, és ne biztonságot nyújtó apa legyen.

A nő pedig odaadó nő, ne pedig gondoskodó anya.

Hm.. igazából lehet csak a szóhasználat (gondoskodó) váltotta ki belőlem a gondolatmenetet:D

2017. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolatomban egyenrangu felek vagyunk, de a szexben szeretem, ha maximálisan ö irányít (persze figyelembe véve, hogy ami pl.fáj, azt hanyagoljuk). A munkámban maximálisan én irányitok, az ágyban szeretek védtelennek lenni... bár a párom szerencsére nagyon domináns tipus :)
2017. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!