Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet megszabadulni egy szexuális fétistől?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egy olyan szexuális fétisem van ami sokaknak visszataszító és elítélendő. Szóval aki ezt nem bírja az ne olvassa tovább, valamint rosszindulatú válaszokat sem kérek, segítséget kérek nem pedig kioktatást meg gyűlöletet!

Szóval feederism fétisem van, magyarul etetés. Ami azt jelenti hogy attól indulok be ha valakit etethetek és ettől hízni kezd. Nagyjából.

Nálam kicsit más a helyzet ugyanis nem csak erre izgulok fel és nem csak akkor vonz az etetés ha elhízik a partnerem. Sosem volt még kövér partnerrel kapcsolatom és még sosem(!) izgultam fel kövér pasira élőbe.

Na a probléma az,hogy sosem mondtam el senkinek és rettenetesen félek hogy ez miatt a családom/barátaim elítélnének.

Amikor mondjuk ilyesmi tartalmakat nézegetek meg ilyenek járnak a fejembe ugye akkor és ott nem probléma mert felizgat meg jó,csak amikor már ez elmúlik és 'lenyugodtam' akkor sokszor eszembe jut hogy milyen undoritó vagyok meg szörnyű ember. Nehezen bírkózok meg ezzel, konkrétan bűntudatom van. Tudom hogy nem tehetek róla, de annyira szörnyetegnek érzem magam hogy ilyen gondolataim vannak. Ráadásul senki meg nem mondaná rólam, élek-halok a sportért. Talán ettől kicsit rosszabb is. Szerintetek mit legyen? Éljem az életem bűntudattal hogy ilyesmi tetszik? Pszichológus segíthet? Néha már annyira nehéz elviselni.

Előre is köszi, 19/L



2018. máj. 31. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Miért kellene megszabadulnod tőle? Sok embernek vannak fétisei, nincs ebben semmi szégyellnivaló.


Az már más kérdés, hogy engem például nehezen tudnál megetetni, mert nem vagyok egy nagy étvágyú ember. :D De simán találhatsz olyat, aki belemegy majd ebbe (csak esetleg cserébe ő meg a lábadat akarja majd szagolgatni vagy mittudomén...)

2018. máj. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fétisekkel az a legnagyobb gond, hogy nem tudjuk legtöbb esetben az okát. Egyszerűen annyira mélyen és annyira tudat alatt vagyunk általa vezérelve, hogy az valami hihetetlen. Pont emiatt olyan izgató, és ennyire hatalmas érzés, ha jelen van. Szerintem megszabadulni nem tudsz tőle, legalább is a tudomány mai állása szerint. Egy angol videóban láttam, hogy tán csak úgy tudják ezt kiirtani valakiből, ha az agyának egy speciális, a fétisért felelős részét levágják, vagy valami ilyesmi, nem mondok biztosat. A fétis olykor előbb életre kel az emberben, mint maga a szexualitás. Szerintem amit nem te választottál az életben magadnak, hanem magától jött, amiatt nem érezhetsz bűntudatot. Annyit tehetsz, hogy felfogod mi az erőszak, és mi nem. Ha ki tudod élni valakivel, aki erre direkt igényt tart, akkor élvezd ki. Aki nem akar ebben partner lenni, azzal ne erőltesd. Annyit megtehetsz, hogy mélyen elgondolkodsz, hogy mégis mi izgat abban, ha valakit felhizlalhatsz. Milyen érzelmek élednek benned fel olykor?
2018. máj. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem maga a fétis a durva, mert abban nincs semmi, hogy meg akarsz valakut eteni bár remélem nem úgy akarod, hogy te adod a szájába a kaját.


A gond inkább ennek az egészsegügyi vonzata.. előbb utóbb komoly gondokhoz is vezethet az elhízás.

2018. máj. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is van fétisem és képtelen vagyok megszabadulni tőle pedig meg kellene mert elég rossz dolog.
2018. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, méghozzá elég szokatlan, ez pedig a női bugyi, egyszerűen megőrülök a szép női tangákért, és a normál bugyikért. Eddig sajnos nem sikerült leszoknom róla, pedig számtalanszor próbáltam.
2018. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van fétisem. Magadtól megszabadulni, pl. akarattal nem lehet. Ha nem zavar senkit, nem kell megszabadulni. Nekem vannak dolgok az életemben ettől függetlenül, amik nincsenek rendben, változtatnom kéne, de nehezen megy. Valószínű ezzel függ össze a fétis is. Ha valamit elnyomsz magadban, talán fel se tűnik neked, az előjön fétis formájában. Akár szülői, akár más hatásra elnyomtál magadban dolgokat például és nem is tűnik fel, de nem tudsz miatta teljes életet élni. Ez is lehet a hátterében, ezt lehetne elvileg kezelni, ami nem feltétlen könnyű. Ezért sokan azt mondják, akik értenek is hozzá, hogy ne feszegessük. De lehet feszegetni, ha elég bátor vagy ahhoz, hogy saját magaddal szembenézz, hogy mik vannak a lelked legmélyebb bugyraiban.
2018. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, már sokszor elgondolkodtam rajta én is, hogy mitől lehet...A nőket szeretem, nem vagyok meleg. Az egész azzal kezdődött, hogy egyszer megtaláltam az unokatesóm frissen mosott tangáját az ágyon... azóta nincs megállás, és ennek már több, mint 20 éve.
2018. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!