Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedési gondok az ágyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési gondok az ágyban vagy az agyban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 28 éves nő vagyok, csinosnak és okosnak mondanak. Eddig 3 komolyabb kapcsolatom volt, abból 2 rossz, egy jó. Egyre jobban félek a férfiaktól, főleg az intimitástól (szex), kívánom, de nagyon hosszú ideig húzom amíg az ágyig jutunk, ezért a legtöbb férfi lelép, mielőtt komolyabbra fordulna a kapcsolat. Régen is nehéz volt, de most úgy érzem jobban taszít az együttlét, vagyis a szex része.Hogy oldjam ezt?

2018. máj. 30. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi miatt van félsz az intimitástól az eddigi negatív tapasztalataid miatt vagy mert nem bízol az új jelöltekben?

Mit takar a "nagyon hosszú ideig"?

2018. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindig is féltél a szextől.

Tudod miért?

2018. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Úgy megcsapkodnám az olyan férfiakat, akik ide juttatnak egy nőt.
2018. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
minimum 2 hónap, régen is féltem tőle, de belevettem magam a párom kedvéért, és csak egy olyan volt aki megértett és várt, vele nem volt rossz, de a végén vele sem kívántam már. valamiért elfog a hányinger, és a görcsölés, ha a szexre gondolok, pedig nem vagyok érzéketlen és volt hogy élveztem is
2018. máj. 30. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"de nagyon hosszú ideig húzom amíg az ágyig jutunk, ezért a legtöbb férfi lelép"


Nem vagyok meglepve. A legtöbb nő is így tenne, jogosan.

2018. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és soha nem volt vaginális orgazmusom, bár ez sok nőre igaz. nem tudom miért félek ennyire, önbizalmam más téren van, csak férfiak előtt vagyok képtelen oldottan viselkedni, ehhez idő kell a másik fél részéről is
2018. máj. 30. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg fogod találni azt a férfit, akivel nem kényszernek fogod megélni, és akkor helyre fog billenni ez a dolog benned.


Akivel kényszernek érzed, azt meg inkább hagyd. Aki igazán szeret, az akkor is szeretni fog, ha nem dobod oda neki magad a második randin.

2018. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Pont ez a probléma oka! Sokáig húzod halasztod. Jobb lenne ha már az elején kiderülne hogy össze illetek-e vagy sem. Ezért kellene minél előbb szexelni és kipróbálni a másikat. Ha meg sokáig húzod akkor elmegy.
2018. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Ne hallgass az olyan barmokra akik azt mondják hogy ne húzd az időt. Addig várj ameddig te akarsz várni. Ez a te életed, a te tested, a te érzéseid.

Hidd el, lesz olyan pasi aki sokat várna rád. Őérte megéri majd várni! És azokért nem kár, akik rohadt 2 hónapot nem bírnak várni! ;)

2018. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az egy dolog, hogy valaki megvárja, amíg lefekszünk, de tapaztaltból mondom, utána még rosszabbul érzem magam, mintha maga a tény is zavarna, hogy ott van a péniszük, ami belém jönne... pedig "ruhas" randikon jól elvagyok velük, és dicséretet is kapok a külsőmre. Nem kellene szégyelnem, mégis olyan "tisztátalatlannak" érzem a helyzetemet


Remélem igy már érthetőbb

2018. máj. 31. 02:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!