Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy fiú nem keresi meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem keresi meg az exbarátnőjét a szex miatt, az azt jelenti, hogy nem jó az ágyban?

Figyelt kérdés

Annyi olyat látok és hallok, hogy a pasi csak azért marad egy rossz kapcsolatban, mert ingyen puncit kaphat. Főleg, ha nem egy adonisz. Ha meg szakítanak, akkor is pár hét múlva hiányozni fog neki a szex, ezért felajánl az exének barátság extrákkalt, vagy összejön vele újra csak a dugás miatt. Velem viszont ilyen soha nem történt... Exemmel 6 hónapja van vége. Ő szakított. Én próbálkoztam még párszor az első hónapban, de ő nem akarta újrakezdeni. Azóta meg nem feküdt le senkivel. Ez tuti, mert egy baráti körben mozgunk, tudnék róla. Meg az anyukájával is jóban vagyok, ő mondta, hogy nem jár el gyakran és ha lenne barátnője azt ő tudná. Meg nem volt soha nagy csajozós, és átlagos kinézete van.


Csak azt nem értem, hogyha ez az átlag, hogy a szex miatt nem szakadnak el egymástól az emberek, amíg nem jön kapcsolat, akkor most én rossz vagyok az ágyban?


Nem vagyok még túl a srácon ahogy látjátok :/


2017. jún. 25. 21:51
 1/8 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

"Ha egy fiú nem keresi meg az exbarátnőjét a szex miatt, az azt jelenti, hogy nem jó az ágyban"


Nem jelenti ezt. Nálam ha egy kapcsolatnak vége akkor az azt jelenti, hogy vége és nem akarok további bonyodalmakat, vagy ahogy te fogalmaztál "ingyen puncit". Valószínűleg a volt barátod is így van vele.

2017. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Éretlen vagy.


Ha már nem akarsz tőle párkapcsolatot, akkor sem szex, sem pedig sima barátság céljából nincs értelme megkeresni az exet.


Nagy valószínűséggel okkal szakított (már ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez az igazság), és szeretné rajtad túl tenni magát ahelyett, hogy tovább húzná, nyúzná a dolgot.


Csak az éretlen emberek maradnak benne egy nem működő kapcsolatban ingyen punci/fallosz céljából. Örülj, hogy a te barátod nem ilyen, hidd el, sokkal rosszabbul esne, ha összejárnátok, de kizárólag szex lenne, és más semmi.


21/L

2017. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy hülyeség.. Felnőtt ember nem marad rossz kapcsolatban csak a szex miatt, mert az elég kevés hosszú távon. Ne agyalj ilyenen, biztos semmi ilyen nincs a háttérben. :)
2017. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Amúgy meg éretlennek nem kéne nevezni engem azért, mert ezt olvasom itt is, meg az életben is látom, hogy visszamennek a szex miatt. Mondjuk te már máshova is leírtad az éretlen szót, ez a kedvenc szavad, kettes :D

2017. jún. 25. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Visszamennek a szex miatt? Ki az a hólye, aki ebbe belemegy?


" ezért felajánl az exének barátság extrákkalt"

LOL

2017. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáljuk ki? Aztán megmondom milyen volt a szex.
2017. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán nem csak a sexre kelletél neki? Hanem esetleg szeretett??!! Lezártátok, vége. Akkor fog visszamenni puncira, ha már leliekben elengedett. Nyilván, ha képbe lép 1 másik csaj, akkor nem fog jelentkezni.
2017. jún. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ilyen helyzet,hogy szexért még összejàrnak,akkor fordul elő,ha nem akartak igazàn szakitani csak valami egyéb ok miatt igy tűnt jobbnak.Pl tàvolsàg,csalàdi okok,nemegymashoz valok de szeretik egymàst,ilyesmi.Tehàt akik abszolut harag nélkül közös megegyezessel mentek szét.De nàluk sem àltalanos.Csak előfordulhat.Plusz még ha nem volt elég komoly a kapcsolat.
2017. jún. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!