Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez hogy függhet össze? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy függhet össze? Vagy ez velem van csak így vagy pedig igazából csak a szex hiányzik?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem 2 hete. Néha rám tör az hogy vissza kéne szereznem vagy tennem érte valamit. Amit most fogok írni lehet hogy elég furcsa lesz de így van. Mikor rám tör hogy írnom kéne neki vagy bármit megtennék érte érzés és kiverem utána mondjuk egy képére,elmúlik vagy nagyon elgyengül ez az érzés. Lehet hogy igazából a tudat alatt csak a szex hiányzik semmi más? Inkább fiúk válaszát várnám. 25/F
2017. jún. 14. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Orgazmus után alapból csökken a vágy. Én például onnan tudom, hogy tényleg érdekel-e a lány, hogy szex után az ágyban hogy viszonyulok hozzá. Ha mennék haza vagy ilyesmi, akkor nem tölt be jelentős szerepet az életemben. Ha viszont maradnék, és örülök, hogy ott van velem, akkor komolyabb a dolog.
2017. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, ez simán csk fizikai hiány. Próbáld ki úgyis hogy nem az ex képt használod hanem bárki mást. Szerintem ugyanúgy csökkenni fog ez a "de ráírnék" érzés
2017. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez így lenne, akkor kijelenthető, hogy a világon senki nem szerelmes.
2017. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig velem is így van
2017. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csak a szex hiányzik...

azt nem tudni hogy pont vele hiányzik-e az a dolog

próbáld ki mással, és kiderül

2017. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!