Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tartják itt sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják itt sokan gáznak, ha egy fiatal srác prostizik?

Figyelt kérdés
Pl nem akar kapcsolatot. Mivel jobb, ha átveri a nőket szex reményében?

2018. máj. 30. 14:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

Mármint én nem járok prostihoz, mert nem szorulok rá... de teljes mértékben logikus és érthető, ha valaki ezt választja.


Win-win szituáció. A csaj jól keres, te meg dugsz egy jót. Valamikor csak ez kell, semmi érzelem.


Ha barátnőt akarsz, kedves, jófej társat az teljesen más téma.

Mások is a preferenciák, és más is az egész. Ott ha jó arc vagy, van humorod, és életed akkor meghódíthatsz ilyen jó nőket is. Csak tenni kell érte sokat.

2018. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mindegy mit csinál. Tudnom se kell róla. Van akinek ez jobban fekszik mint szórakozóhelyeken szerencsétlenkedni és maradhat olyan amilyen.
2018. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%
"tt ha jó arc vagy, van humorod, és életed akkor meghódíthatsz ilyen jó nőket is." - Ez így igaz..., ha nagyon jóképű a férfi. Ellenkező esetben szopóroller van.
2018. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
Ez mind semmi nekem 22 évesen olyan fejem van mintha 16-17 lennék a kutyának se kellek hiába a szöveg vagy a magabiztos fellépés ha jokepu vagy meg latszik hogy kidolgozott tested van csak akkor figyelnek fel rád a nők utána kell a jo szoveg stb
2018. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%

Nézd, ha ilyet leírsz magadról akkor kanyarban sincs a magabiztos fellépés.


Súlyos önbizalomhiánnyal küzdesz, és ez amit azonnal levesz a csaj és elzavar szó nélkül, mint egy szaros kismacskát.


Vannak olyan ronda emberek akiknek ház méretű a pofájuk. Istentudja miért, de genetikailag nem érdekli őket.


Úgy előadják a szart Calvin Kleinbe csomagolva, hogy valahogy sikerül előretörniük.


Több ilyen embert ismerek, és mindnek van csaja. Biztos sokszor elküldték őket a f..szba, de sokszor meg nem.


Egy baj van, hogy 95%-ban a rondaság miatt alakul ki a súlyos önbizalomhiány. A humor elveszik, felváltja ijedtség, félelem, szorongás, embergyűlölet, depresszió, elkeseredettség.


Mit lehet tenni?


Semmit. Qrvázni. Vagy egyéb önbizalomforrásokból meríteni.

2018. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
6%

Ezt a kockás anyucifiát felejtsük el. Ez vagyok én. 112 kg otthon élek ...27 éves vagyok...


A fordulópont ott van hogy vállalkozom. Fiatalon bejártam európát a pénzem meg befektettem. Van egy kocsmám egy autók[lcsönzőm és egy lakásom amit bérbe adok.

2 autóm van egy 2012 es Audi és egy peugeot 307 cabrio...

Nyaralok évente kétszer egyszer nyáron egyszer meg februárban mert megtehetem...



Nem vagyok fullos pasi de tele vagyok pénzzel. Eddig kb. 22 nőt döngettem meg volt akit a kocsimban volt akit a kocsmámban csomót fesztiválon és bárhová megxek kis ismerkedés után jön az olcsó muff ha akarom...



Mi az elvárás?lehetsz te ronda meg bunkó ha van pénzed...ennyi. Én buta vagyok a nőkkel mint a talicska..volt akit leköptem a kocsmámban az exemet meg pofoztam aztán ő nem akart elhagyni.

Manapság szexet találni egyszerű hagyjuk higy a nők szerint milyen legyél. Olyan egyszerűek mint a talicska. Csak tolni kell őket azt kész

2018. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%
80 feltételnek kell megfelelni ha nem vagy jokepu humoros izmos akkor legyen pénzed de nem mindenki szuletik a gazdagék gyerekének
2018. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem születni kell. Meg kell dolgozni érte. Én utcagyerek voltam bocsi kisegitő suliban nőttem fel...érettségimet vettem esti képzésen higy vállaljozhassak. A lóvét külföldön szereztem kemeny melóval.

Pénz kell aztán lesz szex is. Ennyi a recept

2018. máj. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%

Meg azért na. Régen mindig kedves voltam a lányokkal dicsertem őket stb. Kinevettek le se sajnáltak.

Most kapa paraszt vagyok velük. Egy buta ember sokszor már a többiek szólnak hogy elég xd van hogy kirugom a szeket a csaj alól...

A többi ezt látja és erre a kamu dominanciára buknak mert látják hgy falkavezér cagyok...és pénzes.

En vagyok a falkavezér! A legnagyobb

2018. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%

Ezzel teljesen egyetértek.


Ha nincs önbizalom akkor a zs megold sokmindent.


Nekem azóta jött meg amiöta végeztem az egyetemen és elég faján keresek. Már nem kicsiben gondolkozok.


A pénz semmi több, csak lehetőségek tárháza.

2018. máj. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!