Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tartják itt sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják itt sokan gáznak, ha egy fiatal srác prostizik?

Figyelt kérdés
Pl nem akar kapcsolatot. Mivel jobb, ha átveri a nőket szex reményében?

2018. máj. 30. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Én a prostikat tartom gáznak. Ha ránézek némelyikre elhányom magam. Nőként tuti nem kéne olyan pasi aki előttem azzal volt. Persze biztosan van normális is, csak én még nem láttam.
2018. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%

Sok olyan nő van, aki éppen szexre vágyik.

De az a fiatal srác, aki még arra is képtelen, hogy így ismerkedjen valakivel, és inkább prostit fizet, mert egyszerű, számomra életképtelennek tűnik.

2018. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Sza.rok rá, hogy ki mit csinál. Mindenki azt csinál amit akar, amíg nem okoz vele kárt másoknak.
2018. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

#2:

Miért lenne életképtelen, mert nem képes teljesíteni a nők eget verő elvárásait?

2018. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 October15 ***** válasza:
40%

Mik azok az eget verő elvárások? :D Kérlek magyarázd el.. mivel hitegeted magad? :)


26F

2018. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Elvárások: legyen mindig magabiztos, ne legyen gyenge, sőt még érzelmeink se lehetnek. Mindig erősnek kell lennünk, (vagy legalább úgy kell tennünk).
2018. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

Eget verő elvárások?

Ugyan már...

Vannak életképtelen “férfiak”, akiknek még az is egetverő elvárásnak minősül, hogy meg merjen szólalni női társaságban.

Azok a FÉRFIAK, akik szexet keresnek, megtalálják.

Én szexpartner keresőn is szoktam nézelődni, és neten kívül is ismerkedem kizárólag szexkapcsolat céljából.

És nincsenek eget verő elvárásaim. Higiénia, biztonságos szex, kulturált megjelenés. Ennyi.

A nők elvárásaival az védekezik, aki képtelen csajozni, mert kocka, vagy anyucipicifia, vagy lusta. Márpedig én azt a férfit életképtelennek tartom.

35N

2018. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Én kocka is vagyok, ronda is. Akkor a te gondolatmeneted szerint életképtelen vagyok. Én nem tartom magam annak. Olyan tulajdonságaim vannak, amik meggátolják, hogy legyen egyáltalán valakim.
2018. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

#7:

Ne vedd személyeskedésnek, de te nő vagy, ebből kifolyólag lényegesen könnyebb dolgod van ezen a téren. Egy férfinak (pláne ha előnytelen vonásokkal rendelkezik) nehezebb a dolga; gyakorlatilag vért kell izzadni, hogy legalább egy összejöjjön, akár párkapcsolat, akár szexkapcsolat.

2018. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

Na álljunk csak meg!


Az eget verő elvárások egy bizonyos kategóriára vonatkoznak.


Ha csak egyéjszakás szexre vágysz, akkor bizony kő kemény kategóriákba sorolhatóak az emberek, külső, határozottság, szöveg alapján. Abszolút a felszínes dolgok számítanak. 1-10-es skála betonkeményen érvényes.


Ha egy ronda srác akar szexet, ahhoz lehet 896 visszautasítást kell elviselnie jó nőktől. Mert ugye igények vannak. Senki nem akar egy 120 kilós vörösre dörzsölődött combközű, ragyás csajjal dugni. Na meg nőként ki akar kefélni egy szódásszifon szemüveges, JarJar képű mackóalsós Narutóval?


Na itt vannak az egetverő igények, mert más ligában akarsz játszani, mint a sajátod!


Egész egyszerűen a jó nőkért meg kell küzdeni, vagy kifizetni őket.

Egy gömbseggű gazellát gyönyörű mellekkel, őzbarna hajjal soha a büdös életbe nem fog felszedni egy Narutó bármilyen szórakozóhelyen. Ezért logikus módon elmegy prostihoz egy napi munkából.


Hol itt az igazságtalanság?


A mércét alklami szexnél nem kell alább adni. Inkább megeszek egy drágább tortát, mint egy kalap szart ingyen.

2018. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!