Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! 30-40 körüliek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 30-40 körüliek. Tényleg ennyire beindít a nyelves csók titeket? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Amikor sétáltunk a pasival (40 én 23) és közben sokat csókolóztunk, sima is, nyelves is...már akkor éreztem hogy kemény alul...

de amikor visszaszálltunk a kocsiba, és újra megcsókolt, nagyon nagyon beindult...csókolta a nyakamat, fogdosta a mellemet, éreztem hogy egyszerűen több mint beindult...folyamatosan a mellemet, nyakamat csókolta..számat...vagy 10 percig...

aztán abbahagytuk valahogy és visszaindultunk...amikor kitett, láttam és éreztem hogy oltári kemény odalent...

Ez minek tudható be?

A francia csóknak, annak van ilyen hatása, vagy mi?

Mitől tudtok ilyen módon, szinten beindulni?

(de ahányszor találkozunk mindig így van...bár még nem szexeltünk)


2018. máj. 29. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy beindít, de ezzel a fiatalabbak is így vannak. Amíg van potencia, addig ez így marad. 🙂
2018. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már attól állna, ha 23 évessel sétálgatnék.
2018. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már attól áll, ha csak olvasok róla, hogy valaki sétálgatott egy 23 évessel xd
2018. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig áll... csak van amikor jobban. :D
2018. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mindent elront, ha a gyünyört lerántjuk a porba, és elkezdjük magyarázni, de...

A nyelv igen alkalmas nemiszerv: nyálkahártyával borított, rengeteg idegvégződést tartalmaz, síkos, mozgékony. Nem csoda, hogy a népnyelv szerint a lány, aki engedi a szenvedélyes csókot, az ágyába is beereszt. A heves nyelves csóktól egy szűz fiú simán elélvez, és még egy hatvanéves férfire is nagy a hatása.

Nagy ember volt, aki kitalálta, annyi szent! ;)

2018. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen beindít,vadít, az oka pedig a nagybetűs NŐ.
2018. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Titeket nőket nem indít be? Volt egy barátnőm aki először nem akart tőlem semmit, egyszer elkaptam és lesmároltam, utána kis idő elteltével szeretkeztünk is és belém szeretett. Ezek szerint titeket is beindít!
2018. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szenvedély miatt indít be minket, és azért mondjuk úgy barátság extrákkal kapcsolatban kevés lány engedi meg... Szerintem értékelni kell az ilyet de kell hogy az a bizonyos "kémia" is meglegyen.
2018. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!