Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha apró csókokkal csókolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha apró csókokkal csókolják végig valakinek a testét, ott mit jelent az apró csók? Nem teljes intenzitású csók?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 11:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jobban mondva apró puszik a testen, de értitek
2018. máj. 23. 12:04
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi jelent?szerintem azt,hogy szeretlek!
2018. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze, de ilyenkor az ajkakkal kisebb intenzitással puszilunk, tehát máshogy mint egy normál arcra puszinál?
2018. máj. 23. 12:12
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajkak nyitva, a nyelv esetleg éppencsak hozzáér a bőrhöz, de nem feltétlenül. És eztel halad végig rövid ideig érintve a bőrt.
2018. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*ezzel
2018. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Hasonló,de jó érzés fiúnak és a lánynak is,érintheti a nemi szerveket is.
2018. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De akkor miben más, mint egy normál arcra puszi?
2018. máj. 23. 12:17
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

A puszi zárt ajkakkal indul, amik utána nyílnak. Ez viszont szerintem nyitott ajkakkal indul, amiket utána úgy zársz, mintha egész finoman harapdálnál.

Ennél jobban nem tudom leírni. Próbáld ki, ha nem érted. :)

2018. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy indul a testre egy puszi, mintha szájon akarnám csókolni az illetőt?
2018. máj. 23. 12:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem az végig az egész testemen nem lenne jó érzés. Vannak pontok ahol nem jó, meg csiklandós. Szerintem például az ágyékhoz közel a comb hajlat közelében mindenki csikis. Akikkel volt dolgom lányokkal azoknak is és nekem is. A hátam majdnem mindenhol az. A nyakamhoz eleve gyűlölöm ha hozzáérnek. Ahhoz közel kell engednem valakit, hogy ne zavarjon. Onnantól meg viszont már jól esik. Ha meg az ajkaimra záporoztatják rapidba a kis puszikat, akkor meg a falra mászom. Rendes csók legyen! Azt viszont bármeddig szeretem.
2018. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!