Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha apró csókokkal csókolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha apró csókokkal csókolják végig valakinek a testét, ott mit jelent az apró csók? Nem teljes intenzitású csók?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 11:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A testre puszinál nyitott ajkakkal kezdve akkor nincs is olyan cuppanós hang?
2018. máj. 23. 12:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Jelentheti azt is, hogy rövid ideig tart, nem nyomja oda úgy a száját, gyengédebben teszi.
2018. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Uramisten....

Nem tudod mi a különbség csók és puszi között?

Elég szar lehet veled smárolni.

2018. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De tudom hogy mi a különbség a vajon és a puszi között. A testre és arcra adott puszi különbségéről kérdeztem.
2018. máj. 23. 14:02
 15/17 A kérdező kommentje:
De tudom hogy mi a különbség a csók és a puszi között. A testre és arcra adott puszi különbségéről kérdeztem.
2018. máj. 23. 14:03
 16/17 anonim ***** válasza:
A puszi elvileg mindig cuppan, a csók nem. De ez nem attól függ, hova adják.
2018. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Valaki itt írta:

A puszi zárt ajkakkal indul, amik utána nyílnak. Ez viszont szerintem nyitott ajkakkal indul, amiket utána úgy zársz, mintha egész finoman harapdálnál.


Szerintem nyitott ajkakkal indítva a testre puszi nem cuppan. Csak akkor, ha zárt ajkakkal indítjuk, nem? :)

2018. máj. 23. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!