Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem akar kinyalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar kinyalni a baratom?

Figyelt kérdés
4 eve vagyunk egyutt, amit tudni kell rolunk hogy eleg sokara szexeltunk elsore (fel evre ra) mivel viszonylag eleg fiatalon jottunk ossze. Kapcsolatunk elejen kinyalt a baratom 2-3-szor es ugy tudtam hogy szeretett is kenyeztetni. De azota csak kezzel nyul hozzam es emlitest is csak nagyon ritkan tett a nyalassal kapcsolatban, de azt is csak olyan viccelodoen. En rendszeresen kenyeztetem oralisan, de nem hozom fel neki sose hogy tegye meg o is. Vagy o nem mer lepni mert azt gondolja hogy nem jol csinalta anno, vagy nem szereti csinalni (akkor viszont nem is eroltetnem hogy csinalja), vagy csak magara gondol es nem akar tenni ertem. Mit gondoltok? Mit kene tennem?

2018. máj. 27. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem szopnék, ha nem nyalna a apsim... monnd meg neki
2018. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
kis mohó a pasid :D
2018. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tenni elsősorban azt kell, hogy beszélgetni róla. Szőnyeg alá söpörni vagy ülni a problémán, az sosem jó. Hozd szóba , hogy ezt vetted észre, és hogy hiányolod ezt a dolgot az együttlétekből stb...
2018. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne tenned? kérd meg, hogy csinálja, ennyi.
2018. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Három dolgot tehetsz:

1. Ott hagyod szó nélkül, mint egy buta tini lány.

2. Szólsz neki szex közben, hogy igazán kinyalhatna.

3. Szerzel egy korbácsot, egy dögös rucit és szó nélkül lefekteted a hátára, majd ráülsz a csiklóddal a fejére. Ha közben kinyilvánítja a nem tetszését, akkor odacsapsz neki.


A legutolsó lehetőséget javaslom neked.

2018. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Lehet hogy büdi a muffod..
2018. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akármelyik lehetőség is adott a felsoroltak közül, mi nem tudhatjuk hogy melyik a valós.

Ezen csak egyféleképpen segíthetsz, méghozzá úgy ha kinyitod a kicsi szádat, megmondod hogy hiányolod és megkérdezed hogy mi miatt van ez.

2018. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem cummantod le, és akkor előbb vagy utóbb rákérdez, hogy miért nincsenek orális örömök.

Vagy kinyitod a kis szádat, és ha már ennyi ideje együtt vagytok, akkor meg mered kérdezni tőle.

Vagy továbbra is egyoldalúan élsz ebben a kapcsolatban, mint egy kommunikációra képtelen kamasz lány.

2018. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha megadod a telefonszámát, én szívesen megkérdezem neked. xD
2018. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
De őszintén, közel 3,5 év alatt nem tudtad vagy nem merted szóba hozni?
2018. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!