Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a párom is kér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom is kér a spermájából?

Figyelt kérdés
Le szoktam nyelni, de hagynom kell neki. Miután belém élvez, kihúzza és utána a maradékot lenyeli. Pedig nincsen kimondottan jó íze az exeimhez képest.
2018. máj. 25. 19:21
 1/7 anonim válasza:
93%
Szerintem Nem :D :/
2018. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem, de vedd rá hogy egyen sok ananászt, akkor édesebb lesz. :D
2018. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre nem lennék képes. F
2018. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az sem normális, hogy te lenyeled neki.

Nincs más otthon enni?

2018. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Nincs egy kis biszex hajlama!?
2018. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális amit ti ketten annak fogadtok el, az mindegy hogy mit mond dazinternyet, ha nektek ez így izgalmas és jólesik akkor normális.


Én személy szerint semmi olyat nem kérek a barátnőmtől amit én ne tennék meg. Először azért engedte meg hogy a szájába élvezzek mert megígértem neki hogy átveszem a szájából a számba a teljes mennyiséget. Így is volt. Azóta is így csináljuk csak most már van az hogy néha incselkedve látványosan lenyeli. Izgatóan csinálja.


Aztán persze ott van a másik dolog, mi nem tervezünk gyereket így neki spirálja van, és így nem használunk gumit. Hetekre távol vagyok és addig míg együtt vagyunk minden alkalommal megtöltöm, minden nap több ször. De nyalni is szeretek, úgy hogy előfordul hogy a saját anyagomat tisztogatom.

Külső szemmel beteges? - lehetséges és?

Nálunk ez izgató, teljes és kielégítő.


Nálunk ez a normális.

2018. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ízlik a saját váladéka, akkor az.


" Szerintem az a normális amit ti ketten annak fogadtok el, az mindegy hogy mit mond dazinternyet, ha nektek ez így izgalmas és jólesik akkor normális. "


Jól írtad...

2018. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!