Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Piával el lehet lazulni első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piával el lehet lazulni első szex előtt? /csak a szokásos elég nagy-e a farkam miatt/.18. F

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha már valami szer, akkor pia helyett én inkább a kamagrát, viagrát választanám. De inkább egyiket sem.
2018. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod,hogy a lánynak a farkad mérete lesz a legfontosabb? Figyelj oda a lányra, vedd észre,hogy miket szeret. Légy finom hozzá eleinte, így neked is lesz időd beleoldódni, és ne ezekre a felszínes butaságokra gondolj,hogy kis mérettel nincs élet. Ehhez innod sem kell, ha a lány normális,akkor nem kell hozzá leinnod magad. :) 21l
2018. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első alkalom előtt megittam 2 dl HP -t. Hatalmas hiba volt, bár egy elég érdekes élménnyel gazdagodtam.


A történet úgy nézett ki, hogy felszopott nagy nehezen és mire eljutottam odáig, hogy berakjam és elkezdjünk dugni v. még odáig se, addigra összement.


Ez ment jó ideig, mire feladtuk és élvezésig szopott. Hát ez úgy kb. 70 perc volt. Kitartó volt és türelmes finoman fogalmazva.


Utólag akár még viccesen is felfoghatom, de akkor elég kínos volt. :)

2018. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!