Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavar engem ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem ha egy lány már nem szűz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel összejönnék egy lánnyal aki már nem szűz. Belegondolok,hogy előttem már szexelt és undorodom tőle. Elképzelem azt ahogyan mással szeretkezett és azt ahogyan másnak a farka járt benne. Persze én szűz vagyok de akkor sem értem,hogy ez miért van így nálam. 19/F

2018. máj. 25. 11:43
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Ezek miatt lenne így?
2018. máj. 28. 11:19
 32/35 anonim ***** válasza:
64%
Idő ellened dolgozik. Mert 17-18 évesen még könnyen találsz korodbeli szűzt de ahogy öregedsz egyre kisebb az esélye ennek és szépen bele kell törődnöd hogy onnantól nem jut szűz nő neked
2018. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Akkor inkább távol maradok tőlük.
2018. júl. 1. 11:29
 34/35 anonim ***** válasza:
Szerintem látens meleg vagy.
2018. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Miért lennék az?
2018. júl. 1. 12:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!