Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavar engem ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem ha egy lány már nem szűz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel összejönnék egy lánnyal aki már nem szűz. Belegondolok,hogy előttem már szexelt és undorodom tőle. Elképzelem azt ahogyan mással szeretkezett és azt ahogyan másnak a farka járt benne. Persze én szűz vagyok de akkor sem értem,hogy ez miért van így nálam. 19/F

2018. máj. 25. 11:43
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Érdekes. Emiatt lennék önző és egoista 🤔
2018. máj. 26. 13:09
 22/35 anonim ***** válasza:
87%
A levegőbe, amit belélegzel, hétmilliárd ember fingott bele ma már legalább egyszer. Hát nem szörnyű?
2018. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Számomra felesleges dolgokkal nem foglalkozom.
2018. máj. 26. 16:34
 24/35 anonim ***** válasza:
86%

Miquel ez hatalmas:D

Amugy nem.ismerlek de látatlanban nagyon felmérgesitettél. Az exemre hasonlítasz. Amikor megtudta, hogy voltam már pasival akkor felcseszte magát meg azt kérdezgette miért (csak mellékesen hozzátéve amikor azt a srácot megismertem rola annyit se tudtam, hogy egy suliba jár velem, amikor volt a dolog akkor meg nem is beszéltünk még) aztán fogta magát és hazament. Csak másnap kért FACEBOOKon!! elnézést...

Neki is hasonlo baja volt mint neked, de ő hála istennek tul tudott ezen lépni.

2018. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen miért van ez így nálam. És ezen kívül vannak olyan dolgok amikre ha rá gondolok akkor undor fog el a lányok irányába.
2018. máj. 28. 09:42
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszály érdeklődnöd a nők iránt. Nem kötelező ;) ha undorodsz tőlük, hát tedd azt. Legózzál, vagy Playstationozzál... :D
2018. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Oké.
2018. máj. 28. 10:35
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy alacsony önbizalommal rendelkezel, bizonytalan vagy magadban, és birtokolni akarod a nőt mint egy tárgyat?
2018. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nincsen önbizalmam és magamban sem bízom de birtokolni azért nem szeretném.
2018. máj. 28. 10:49
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nincsen önbizalmam és magamban sem bízom"


voila, megválaszoltad a saját kérdésedet

2018. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!