Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavar engem ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem ha egy lány már nem szűz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel összejönnék egy lánnyal aki már nem szűz. Belegondolok,hogy előttem már szexelt és undorodom tőle. Elképzelem azt ahogyan mással szeretkezett és azt ahogyan másnak a farka járt benne. Persze én szűz vagyok de akkor sem értem,hogy ez miért van így nálam. 19/F

2018. máj. 25. 11:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Bevallom én is szívesebben lennék együtt egy olyan fiúval, aki még nem volt senkivel.
2018. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
71%
Mert te még szűz vagy.
2018. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
67%
Azért zavar téged mert bizonytalan vagy a farkad elég lesz e egy olyannak akiben màr volt 10 màsik. És tudja mi mekkora, hasonlíthatni. Szűz lànytól azt reméled majd rajongani fog a 14 centidèrt mert úgysincs tapasztalata.
2018. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
60%
mert még nem nőttél fel hozzá. majd változik.
2018. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
74%

A kérdező eddig nőgyűlölő volt, az előző kérdéseiben azt fejtegette, hogy nem vonzódik hozzájuk. (A nők minden problémájáért a felelősek...)

Mindegy, hogy szűz vagy sem.

2018. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Most sem vonzódom hozzájuk.
2018. máj. 25. 18:28
 17/35 A kérdező kommentje:
Bár nem emlékszem rá, hogy kijelentettem volna azt, hogy a nők a hibásak mindenért. Azért mert nem vonzódom hozzájuk és a szex sem érdekel attól még nem ők a hibásak. De szerintem én sem.
2018. máj. 25. 18:56
 18/35 anonim ***** válasza:
60%
Én nem undorodom tőlük, de azzal arányosan csökken a szememben a lány értéke, ahány pasival volt már.
2018. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%
és az mirnem zavar hogy kétnaponta ugyan azokat kérdezed meg?
2018. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
46%
Tehát a tapasztalat, aki a szüzességre hajt, az cseppet sem törődik az emberi érzésekkel. Ha nem lehet az enyém, ne legyen másé sem elvek alapján gondolkodik. Tehát önző, egoista alak. Ha jót akartok lányok ilyenekkel ne kezdjetek, még ha szüzek vagytok is. Mert a kapcsolatban nem lesztek soha egyenrangúak.
2018. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!