Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kezd kimenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezd kimenni a divatból a nők orális kényeztetése?

Figyelt kérdés

Jó pár pasi, akivel összesodort az élet az elmúlt pár évben nem hajlandó orális szexre vagy mondjuk 5 alkalomból kb. 1x. Nem tudom, hogy ez csak ellenem irányult vagy abszolút nem szeretnek nyalni. Volt aki kerek perec kijelentette, hogy ő már pedig nem fogja csinálni neken és kész. Volt akit kértem, hogy csinálja vagy csinálja tovább erre direkt úgy csinálta, hogy inkább többé ne kérjek ilyet. Én tényleg kezdem úgy érezni, hogy a dolog kimegy a divatból, a nőnek már ennyi se jár. Pedig nekem is, ez a legkönnyebb út az orgazmusig, nagyon élvezem ha csinálják.

Tőlem természetesen mindig elvárják az orális szexet, volt aki nem is akart mást tőlem, csak hogy cumizzam le.

Engem ez kezd elkeseríteni. Persze lehet mondani, hogy csak puhap*csökkel hozott össze az élet, de hogy 10 pasiból 5 nem csinálja az már nekem fura...

Nincs semmilyen betegségem, szőrtelenítek, rendben van a hüvely pH-m. Annyi, hogy viszonylag saláta puncim van, de nem hiszem, hogy ez akkora baj.

26N



2018. máj. 23. 08:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Alkalmi partnerek vagy egy éjszakásak ? Akkor érthető , nem bíznak benned . Ez hasonló a kezdeményező nők vagy nyomuló pacákok elutasításához , nem tudni hogy bárkikkel elmennek vagy tényleg az az egy személy tetszik nekik . Nagyon tuti helyzetnek és nőnek kell lenni annak akivel ismeretlenül elmegyek , részeg ne legyen . De ha ő nem szopik elsőre nem elvárás , kiverheti vagy óvszerrel megrakom meglovagoltatom akkor .
2018. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Előfordult tartósban és laza kapcsolatban is. De a szopást mindenki elvárta...
2018. máj. 23. 11:44
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet büdös vagy odalent...
2018. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem életem első és utolsó egyalkalmas kalandjában fogtam ki egy olyan pasit, aki meg gyakorlatilag szopni sem hagyott, végig ő nyalt engem, szerintem ez nála már fétis lehetett, mert láttam rajta, hogy imádja csinálni. Pasifüggő a dolog. Viszont engem különösebben nem zavar, ha nem nyalnak ki, mert sajnos úgy nem tudok elélvezni. Kellemes, de nem több. Nekem kell, hogy közben dörzsöljem a csiklóm a saját megszokott ritmusomban.

35n

2018. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szerencséd. Én pl imádok puncit nyalni, hosszan, élvezésig, de a párom meg egyáltalán nem igényli, nem szereti. (pedig állítólag ügyes vagyok, a korábbi partnereim imádták) Sajnálom, mert imádom az egészet.

Ellenben ő a legnagyobb élvezettel csinálja nekem, hosszasan. Furi ez...van aki csak simán nem igényli.


27/F

2018. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom erre a választert nem vagyok nő,de nekem mindenem a nyalás(imádom csinálni).Nem tudnék nélküle szexuális aktus elképzelni.Nem azért teszem hogy bárkinek is jó legyen,( persze jó érzés adni)hanem azért jó mert iszonyatosan felhúz és élvezem ha csinálhatom. Annyira kikapcsolok hogy semmi más nem érdekel ilyenkor csak hogy megtehessem. Nekem az olyen lány nem lány akit nem nyalhatnék ki,nem is érdekelne.Ilyennek sziülettem,(nyaláscentrikus vagyok)
2018. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

27-28 éve élek aktív szexuális életet, és én is úgy látom, hogy kezd csökkenni a népszerűsége.

A nők inkább azt preferálják, ha kézzel simogatják a csiklójukat, közben csókolgatják a mellüket.

2018. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

54 éve élek szexuális életet, és azt tapasztaltam, hogy 6-ból egy nő volt, aki visszautasította, a többi igényelte, fölfedezte velem, vagy jól fogadta. (Aki azt mondja, nem releváns, amit mondok, mert régen másként volt, az téved. Nézze meg pl. Zichy Mihály erotikus grafikát a XIX. sz.-ból.

Nem megy ki a divatból a nyalás!

2018. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én imádom ha nyalok minden mennyiségben :)
2018. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dworkyll ***** válasza:
100%
@Kérdező, ne add fel. Az a pasi, aki nem partner ebben, másban is problémás lesz.
2018. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!