Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kezd kimenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezd kimenni a divatból a nők orális kényeztetése?

Figyelt kérdés

Jó pár pasi, akivel összesodort az élet az elmúlt pár évben nem hajlandó orális szexre vagy mondjuk 5 alkalomból kb. 1x. Nem tudom, hogy ez csak ellenem irányult vagy abszolút nem szeretnek nyalni. Volt aki kerek perec kijelentette, hogy ő már pedig nem fogja csinálni neken és kész. Volt akit kértem, hogy csinálja vagy csinálja tovább erre direkt úgy csinálta, hogy inkább többé ne kérjek ilyet. Én tényleg kezdem úgy érezni, hogy a dolog kimegy a divatból, a nőnek már ennyi se jár. Pedig nekem is, ez a legkönnyebb út az orgazmusig, nagyon élvezem ha csinálják.

Tőlem természetesen mindig elvárják az orális szexet, volt aki nem is akart mást tőlem, csak hogy cumizzam le.

Engem ez kezd elkeseríteni. Persze lehet mondani, hogy csak puhap*csökkel hozott össze az élet, de hogy 10 pasiból 5 nem csinálja az már nekem fura...

Nincs semmilyen betegségem, szőrtelenítek, rendben van a hüvely pH-m. Annyi, hogy viszonylag saláta puncim van, de nem hiszem, hogy ez akkora baj.

26N



2018. máj. 23. 08:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem hinnem nekem az egyik kedvencem legalabbis én akkár a csúcsig szoktam oralisan kielégiteni !
2018. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont fordítva gondoltam, mert az utóbbi 4 lányból akivel összefutottam, 3 nem szerette, ha neki csinálják... elég lelombozó volt, mert nagyon szeretem csinálni. És igen, a punci kinézete egyáltalán nem számít.

Szóval nem ment ki a divatból. Szerintem a válasz egyszerűbb, sok pasi önző, vagy lusta.


26F

2018. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes, Kérdező, én még nem is találkoztam olyan férfival, aki nem szeretett puncit nyalni. :)


Neked lehet peched a pasikkal, akiket kifogtál.


Szóval szerencsére nem ment ki a divatból, és remélem nem is fog. :)

2018. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A saláta a legalkalmasabb nyalásra, és nem ment ki a divatból. Van az az intelligenciaszint, ami alatt nemigen nyalnak, és ha mégis, akkor se jól. Tessék ügyesebben válogatni...
2018. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom hogy a pasik annyira nem becsülnek egy nőt,hogy kielégítsék.Amikor beszélgetsz velük a szexről akkor ők mindent csinálnának.Közben amikor meg ott vagy vele csak a saját élvezete érdekli.Én biztos nem elégíteném ki orálisan első szexnél.Viszont én sem várom el csak ha ő is szeretné.Kívánni kell a másikat anélkül ez nem megy.Nekem az állandó partnereimmel ez nem okozott gondot szerették csinálni.Az sem mindegy ezek a férfiak alkalmi vagy állandó partnereid voltak.
2018. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként válaszolok, szerintem abszolút nem igaz hogy kiment a divatból, Te kifogtad azokat a pasikat, akik nem szeretik,mert nyilván olyan is van, én ugyanúgy találkoztam már olyan nővel aki szintén nem volt hajlandó orális szexre.
2018. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Valószínűleg csak én vagyok ilyen szerencsétlen és sok önző palival hozott össze az élet. 😊
2018. máj. 23. 09:10
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretném csinálni, nem lenne képem elvárni sem... ez önzőség.


Egyébként szerintem sem ment ki a divatból, de olyannal is találkoztam már, hogy a lány nem akarta, hogy orálisan elégítsem ki.

2018. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva vagyok bekötve, imádom csinálni a hölgynek, de nem várom el, sőt! Nekem inkább ilyen lelki indíttatású lehet a dolog ha nekem csinálná. :S

Szégyellem a méretemet, szal méretprobléma FTW!

2018. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%
Csak azok a pasik szoktak nyalni akiknek kicsi a méretük és így próbálnak kompenzálni.
2018. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!