Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szerintetek jó az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek jó az orális technikám?

Figyelt kérdés

Szépen, lassan haladok le a testén a nyakától kezdve apró csókokkal és közben nagyon finoman simogatom a farkát. Mikor már az ágyékát csókolgatom, akkor rámarkolok és finoman elkezdek vele játszani, húzogatom fel le, de nagyon lassú mozdulatokkal. Aprókat lehelek rá, a heréitől egészen a makkjáig. Majd a nyelvem hegyével végignyalom, lentről fölfelé. A kezembe veszem és apró csókokat adok a makkjára és körbanyalom a peremét. Majd a számba veszem és eleinte lassan mozgok rajta fel-le és a nyelvemmel izgatom közben. Gyorsítok a mozdulatsoron és elkezdem finoman szívni, miközben a kezemmel húzogatom.

Olykor kiveszem a számból, finoman hozzá"csapkodom" a makkját a nyelvemhez, vagy verem és közben a nyelvem hegyével a heréit izgatom.


Szerintetek milyen technika? Nektek bejönne?

23/L



#szex #orális szex #technika #férfiak kényeztetése
2016. márc. 17. 18:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
A reális véleményalkotáshoz az elmélet után a gyakorlatban is megmutathatnád! f.
2016. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mintát lehet kérni?
2016. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó ;)

Csak még azért van 1-2 dolog amit kihagytál. Mert ugye ez az eleje.

2016. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
inkább videózd le
2016. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
A forgatókönyv jó. A főszerepet bevállalom.:)
2016. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Biztos ,hogy lány vagy?!? :D

A többségük azaz kb a 98.77%-a még ennyit sem tudna leírni ,mint amennyit te.


Amúgy nekem megfelelne ,ahogy szerintem sok másik fiúnak is ,ugyanis én azt érzem ,hogy oda figyelnél a fiúnak és neki akarsz élvezetet nyújtani ami már alapból egy hatalmas nagy "+" pont!

2016. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Hármaskám! Kérlek egészítsd ki, szeretek tanulni :)


Hatoskám! Igen, lány vagyok, az orál szerelmese. :) Eddig mindenki imádta a technikámat, de gondoltam felteszem a kérdést. Sokszor engem ez indít be. ;)

2016. márc. 17. 19:17
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
"szopnék.hu"
2016. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Noren1989 ***** válasza:
Rosszlányok.hu-n mi a neved?
2016. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ugyan, nem minden nő prosti, aki szeret szopni. Sőt, nem hinném, hogy létezik olyan prostituált, aki ilyen szenvedéllyel csinálja, mint én.
2016. márc. 17. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!