Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha egy csaj elég vad és bevállalós az ágyban?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik az, ha az ágyban egy kicsit olyan, mint egy ri.anc (persze az életben nem az) vagy inkább zavar? Az ilyen lány barátnőnek is kellene vagy csak egyéjszakás kalandnak/szexkapcsolatnak?
2018. máj. 20. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem ez dönti el, mire kellene.
2018. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőre, amit szeretne/ahogy alakulna. De párkapcsolatra főleg, mert egyrészt ritka az ilyen, másrészt meg az ilyennel nem unalmas hosszú távon sem a szex.
2018. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szelíd, félénk lány, aki az ágyban megvadul? Ez jól hangzik. Mondjuk, nem annyira a vaduláson van a hangsúly, elég, ha csak csendben elrebegi, hogy hát... izé... ezt is szeretné, meg azt is szeretné és közben elpirul... Na, egy ilyen nő tényleg főnyeremény! :)
2018. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen értelemben jó lenne akár laza akár párkapcsolat. Inkább legyen vad "rbancos" az ágyban velem mint amikor nem vagyok ott mással.
2018. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Az életben szelíd, kedves. Aztán az ágyban meg... ha épp megint józan vagyok el is szégyellem miatta magam...
2018. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

hát?

a r-ibancok általában olyanok,hogy engedelmesek meg lesik minden rezdülésemet,viszont igazán sose engedik el magukat mert résen vannak,hogy nem-e őrülsz meg közben.

akikről te írsz azok inkább az elhanyagolt feleségek.

na azok már attól üvöltözve élveznek ha ujjazod.

és amikor benyomod nekik akkor úgy nyögnek,mint egy súlyemelő amikor a feje fölé löki a 200 kilót.

nah azok aztán nem fogják vissza magukat és minden pillanatát próbálják kifacsarni a rájuk fordított figyelmednek.

ez utóbbi nekem már kicsit állatias.

2018. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat, ha a kzeletben normalis,es az agyban velem olyan mint egy kis ri.anc, akkor az csakis plusz. Imadnam.
2018. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont ilyen nőt keresek már hosszú ideje, de semmi.


25F

2018. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!