Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fitymaszűkületre mit javasolto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkületre mit javasoltok? Soha nem metélném körül, valami más tanács? Lelankadt állapotban semmi probléma, viszont ha merevedés van, akkor vannak problémák. Szóval valami ötlet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 10:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg hülye...


Milyen ontopic kommentedből? Abból, amiben azt mondod, hogy az orvos hülye de a te csodálatos tanácsadód az aztán megoldotta minden problémádat - azt viszont már nem vagy az úristen kedvéért sem leírni, hogy HOGYAN oldotta meg. Hát mit ne mondjak, rohadt hihető...


Aztán jön a jól megszokott hiszispitsa sipákolás, hogy mindeni gonosz és hülye mert ugye mi nem értjük a te felsőbbrendű magyarázatodat. Hát egy frászt apukám.

2018. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem kötelező továbbra sem szöveget értelmezni... de azért valóban,... én biztos hülye lehetek! Bravó! :)


Még valaki nem esne már nekem? :D

2018. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

nem, mindenki hülye csak te vagy sárga villamos.


De most komolyan, mennyire nehéz egyetlen kérdésre válaszolni: Mit javasolt a tanácsadó guru, ami végül megoldotta a fitymaszűkületedet? Erre kíváncsi a fél világ lassan...

2018. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sok hasznosat! :)

Biztos szívesen okoskodnátok belőle mások "hasznára" ti is... :D

2018. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
valahogy azt vártam, hogy "tanácsot". Ennél kb. csak az lett volna hülyébb és haszontalanabb kommentár.
2018. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!