Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális izgalom probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális izgalom probléma?

Figyelt kérdés

Tisztelt nagyérdemű!

Volt már valaki úgy, hogy egész nap piszkosul kívánta a feleségét, meg folyton csak rá gondolok, vágyom az érintésére, minden.

Viszont mire hazaérek melóból, vagy utána hamarosan, már nem vágyom magára a szexre.

Ötletek ,tapasztalatok?



2017. okt. 26. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A libido ingadozik. Nálam is, pont úgy mint nálad. A legjobb az lenne ha az ember mindig ki tudna élni akkor mikor van, de sajnos valakinek dolgoznia is kell.... Isten hozott a klubban testvér :)
2017. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom ,hogy végre valaki, mert nem szurkolok a kielégületlenségednek ,de VÉGRE AKI MEGÉRTI! :D

Ilyen ez a munka... :D

Neked mennyire komoly ez a dolog? Párod megérti?

Milyen idősek vagytok? (Privátban ha itt nem akarod)

2017. okt. 26. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, igen. Nekem is volt, hogy melóban meg voltam őrülve, de utána úgy elfáradtam, hogy nem volt hozzá kedvem. Kell előtte a pihenés, illetve az se baj, ha mondjuk munka előtt kicsit korábban kelsz, és félálomban kezded el magadat pörgetni.
2017. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Igazából nem nagy dolog az egész mert pontosan úgy van ahogy leírtad. Több dolog lehetséges: ez mindkettőtőket zavarja vagy csak téged. Ha csak teged azzal nem tudsz mit tenni. Optimális esetben a párod mindig szán időt arra hogy ha este mondjuk nem vagy egyáltalán beindulva holott napközben teljesen be voltál, hogy feltuzeljen. Ez nálam az orális szex mert ha nincs kedvem akkor nem elegek a simogatások vagy mondjuk egy szexi fehérnemű h ráhangolódjak. Ha ilyen párod van, nincs gond. Ha őt nem zavarja h esténként egyszerűen nincs kedved vagy fáradt vagy, szintén nincs gond.

2017. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem zavarja, de sajna nem az a spontán orálozós típus, pedig sokszor az meghozná a kedvem...

Véleményem szerint nincs sok fantáziája a szexualitáshoz, de ha belejön...

Ti milyen idősök vagytok ,és nálatok kit zavar a dolog jobban?

2017. okt. 26. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
32, és 28 és nyilván engem. De inkább az a baj h emiatt az együttléteket száma csökken holott ha “segítene” akkor lehetne több is :/
2017. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ez az ami engem is zavar kicsit, hogy hogyha segítene, lehetne több is...

Dehát nem tudom... túl konszolidált szexuálisan, nem tudom mivel szabadíthatnám fel.

2017. okt. 27. 07:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom h mennyi ideje vagytok együtt, de gondolom kiismerted már. Szerintem sok mindent nem lehet ez ellen tenni, vannak ilyen nők és kész. Nekünk meg le kell nyelni a békát. Vagy erőt venni az embernek magán, és ha nincs kedve akkor is kezdeményezni, hátha megjön közben a kedve, mármint a sajátja, nem a nőé.
2017. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak tudod eléggé nehéz úgy, hogy nem felszabadultan szexelsz, hanem a szabályokra figyelsz :(.
2017. okt. 27. 09:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen szabályok? Viszont egy dolgot meg tehetsz: szakitasz. Viszont mivel nincs tökéletes nő ahogy férfi sem, ezért lehet h a következő ilyen szempontból jobban tetszene neked, viszont lenne neki más tulajdonsága ami meg nem lenne jó. Ezért szám véleményem h ha az összképet nézed es az pozitív, akkor rendben van. A “hibák” ellenére is.
2017. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!