Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongással/izgulással van...

Szorongással/izgulással van problémám. Esetleg tudnátok valami linket vagy gyakorlatot ajánlani, ami ezen tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Többször is megtörtént, hogy szóbeli vizsgán izgalom miatt az anyag felét kb elfelejtettem és voltak már rosszabbak is. Szóval ha bárki átesett már hasonló helyzeten vagy tudná, mi a teendő, hogy enyhítsek a szorongáson, izguláson, tanácsot kérnék tőle. Előre is köszönöm.

2016. márc. 19. 23:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni: nagyjából egészségesen táplálkozok, rendszeres sport, mozgás van, alvás nem egészen az ajánlott mennyiség.
2016. márc. 19. 23:38
 2/3 anonim válasza:
Pár évvel ezelőtt hasonló problémám volt. Annyira izgultam/szorongtam, hogy állandóan hányingerem volt. A gyógyszerek nem segítettek. Szorongásra semmi okom nem lett volna, mégis... Egyszerűen ''kinőttem''. Ma már semmi bajom. Szóval azt javaslom, hogy ne ezen kattogj, próbáld legyűrni. Sok sikert!:)
2016. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!