Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fitymaszűkületre mit javasolto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkületre mit javasoltok? Soha nem metélném körül, valami más tanács? Lelankadt állapotban semmi probléma, viszont ha merevedés van, akkor vannak problémák. Szóval valami ötlet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 10:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

orvos ember ,

nekem is az volt és 10 évesen megcsinálták

körülvagyok metélve de hát kit érdekel.

nem tudtam néha hátrahuzni a bőrt vagy ha igen akk nagyon fájt

meg a visszahuzásnál is rohadtul fájt

menj el doki azt ajánlom

2018. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Először ne orvoshoz menj! A háziorvos kerülő és időpocsékolás, az urológusok meg egy dolgot erőltetnek állandóan, méghozzá a teljes körülmetélést. Ha ezt el akarod kerülni először ne orvoshoz menj! Egészségügyi tanácsadót (személyi segítőt) keress olyant aki ért is a témához, mert az urológusok nem fognak semmit sem elmondani, tehát ha úgy mész oda, hogy fogod magad és elmész mindenféle előre felkészülés nélkül, tuti hogy le fogsz izzadni a sokktól, amit megélsz! Nem egy urológusnál voltam, legalább 5 nél, és ebből is csak 1 vizsgált meg rendesen, az viszont fizetős volt de semmi újat nem mondott! Az egészségügyi tanácsadóval, akit elég sokáig kerestem mire megtaláltam (csak nem internetes fórumokon) meg mindent megbeszéltünk, minden lehetséges megoldást ami a fitymaszűkületre létezik, így kész tervvel mentem felkészülten a megfelelő helyre, és nem ért meglepetés nem kellett leizzadnom! :D Ha tudok segíteni, privátban meg tudom adni az elérhetőségét neked is!:)
2018. aug. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
kedves utolsó , mivan akk ha elmegy ilyen tanácsadóhoz mert azt elfejeltetted leirni ,hogy mit tud. Kiváncsi lennék ,hogy oldaná meg a problémát . Gondolom sehogy.
2018. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Pedig világosan leirtam miért jobb, mintha csak úgy elmennél egy akármilyen urológushoz. Az meg hogy mit hiszel lényegtelen, mert a hited nem befolyásolta azt sehogy a segítségével nem metéltek körül, épp ellenkezőleg, sikerült megmenteni a fitymámat és olyan megoldást találni, amit a legideálisabb volt nekem és én is bátran elfogadtam. Szóval, ha csak negálni akarsz itt hülyeségekkel, akkor megszólalnod cikibb, mint hallgatni....! :)
2018. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
mi lett részletesen a végeredmény , mert a mondadból semmi se derült ki . Csak az hogy tereled a szót, de ha nem szeretnéd kérlek írd meg privátba mert kiváncsi lettem erre a különleges módszerre.
2018. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Részletesen az, hogy nem kellett körülmetélni és találtunk más olyan módot, amivel megszűnt létezni a szűkületem, és nem szűkült vissza, azaz bebizonyosodott, hogy az urológusok, akik próbáltak elriasztani az alternatív lehetőségektől, szándékosan mást mondanak mint ami lehetséges, és csak a negatívumait hangsúlyozzák ki ezeknek a lehetőségeknek. Pont mint te a kommentemnek, kedves előző, ész érvelés nélkül. :)
2018. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az előzőnek tökéletesen igaza van - csak hablatyolsz és mellébeszélsz..


Miért nem lehet leírni, hogy mi is volt ez a csodamódszer pontosan?!

2018. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem csodamódszerről beszélünk, hanem tanácsadásról, ami viszont csak az értelmi fogyatékosok számára nem kivehető a kommentemből, vagy azoknak, akik nem is akarják megérteni, csak negálni meg kötözködni szólnak hozzá, ahogy ti ketten is. Benne is van a nevében: "tanácsadó". Ezen mit nem lehet megérteni ti provokatív észhuszárok?
2018. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
azt irtad h megszünt a szükület , szavaktól nem változik meg a test. Hagyd abba a mellébeszélést és írd le hogy mit tettél te és a tanácsadó abba hogy megszünjön a fitymaszükület. Eleget huztad a szád , ideje lenne hallani a részleteket. Nem csak annyit h tanácsadó igy tanácsadó ugy. Te ostoba ember vagy , egy egyszerű kérést se tudtál megérteni . Ha nem tudod leirni akk nyilván hazudsz és én utálom a hazugokat.
2018. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván én lennék az ostoba, és biztos hazudok, csak mert a leírásból nem tudod összerakni a folyamatokat... hát ez vicces! XD Ja, és a kérés mióta egyenértékű az értetlenkedők oktalan követelőzéseivel? Ki kell ábrándítsalak előző, attól nem lesz valaki hazug, csak mert nem hajlandó felülni ilyen alattomosan értetlenkedő fejősmariskák követelőzéseinek, mint a kettőtöké (amit aztán könnyen lehet, hogy ugyanaz a személy gerjeszt két különböző profilról, a stílus ugyanis nagyon gyanús...), úgyhogy további jó magadban veszekedést kívánok. Akinek meg gondja van és veled (veletek) előző ellentétben tud is magyarul, meg érti és akarja is érteni a szöveget amit olvas, az eddigi ontopic-kommentjeimből (#12, #14, #16) úgyis össze tudja rakni, hogyan is működik manapság egy tanácsadás és miért fontos hiteles emberektől tájékozódni, mielőtt belevág egy olyan dologba, amiben neki semmi tapasztalata, amibe ha tájékozatlanul belefog, 85% esély van rá, hogy körülmetéléssel végződne!


További kellemes trollkodást, kedves #15-ös és #17-es kommentelők egyszemélyben! :)

2018. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!