Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, ti megszoktatok nezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti megszoktatok nezni a pasikat az utcan? Vagy igazabol barhol?

Figyelt kérdés

Nyilvan a pasik nyaka sosem elore fele all, mert allandoan stirolnek valakit, de ti lanyok,hogy vagytok vele?

En is lany vagyok, es en megszoktam nezni oket, nem egyszer fordultam mar utanuk.


2018. máj. 15. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy férfi létemre válaszolok de én soha nem fordultam még meg lány után, ha tetszett is csak addig néztem míg velem szemben volt. Szerintem elég feltűnő és zavaró ha az utcán annyira meg bámul az ember valakit hogy meg kell fordulnia...stb
2018. máj. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktam nézni őket. De nem túl feltűnően, de alaposan.
2018. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is megszoktam. Annyi van belőlük, könnyű megszokni.


Ja, hogy szoktam-e megnézni? Meg szoktam nézni a jó pasikat, bár nem feltűnően, utánuk nem fordulok, mert annál jólneveltebb vagyok.

2018. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Jó nevelt:D

😂

A nők nem igen leskelődnek, max szemeznek ha úgy van.

Olyankor kell elfordítani a fejed:D

2018. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
Ha egy jó pasi egyértelmű H megnézem. Nem feltűnően. És nem szoktam senki után nézni. Csak még a szemem előtt van. 20L
2018. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pofátlanul is bámulom őket, mert úgyse veszik észre. Amióta mindenki mobil függő, gyakorlatilag úgy és azt bámulsz, akit jól esik, úgyse veszik észre.

27N

2018. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ém csak akkor, ha öltönyben van. :D
2018. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én végig szoktam mérni őket.

És attól függően hogy tetszik-e a forma, tovább is bámulom és eljátszom a gondolattal, hogy milyen lenne alatta ;)

2018. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg, persze, de én is csak óvatosan. Legalábbis merem remélni, hogy az vagyok. A napszemüveg mostanában sokat segít a helyzeten. :D

Nem szokásom utánuk fordulni, az már túl feltűnő lenne. A napokban azonban pont volt egy ilyen eset, önkéntelenül is megfordultam, de hála az égnek pont úgy tűnt, mintha a közelgő villamost nézném, mikor jön... :D


24/L

2018. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
A lányokat szoktam. Valahogy csinosabbak és jobb nézni őket mint a fiúkat, de nem kell félreérteni, heteró vagyok.
2018. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!