Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazából miért van hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából miért van hogy rengeteg lakásos prosti vállal gumi nélküli szopást, de anált nem?

Figyelt kérdés

Nyílván olyanokra gondolok, kik amúgy vállalnak anált csak gumival, de orált meg anélkül is.

Én azt nem értem, hogy mi az amit nem lehet elkapni oráltól, de análtól igen?

Azt értem, hogy az ánuszon belül lehetnek mikro repedések, sérülések és így már a vérrel való fertőződés is játszik... De a szájban nem lehetnek ilyenek? Vagy a péniszen?

Illetve nem mind1? Ha a csávó Aids-es, HIV-es, vagy bármilyen kicsit komolyoabb dolga van, hepás akkor az szopással is elkapja, akár van sérülés, akár nincs. Nem?


2018. febr. 9. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Azert az van, hogy anal kozben barmi elkapasanak sokkal nagyobb az eselye mint barmilyen mas modon. Hat roviden ennyi.
2018. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De miért nagyobb?

Ha a pasi beteg, akkor szopásnál, csóknál is 90% az esély jó sok betegségnél...


Mi az a betegség amit anál szex alatt biztos elkapna, de így nem?

2018. febr. 9. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!