Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire megszokott hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megszokott hogy egy nő többször elmegy szex közben?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy szex alatt 3-4 alkalommal is el tud menni


Van hogy előtte kinyalom hogy kétszer elmenjen és akkor utána még szex közben 3-4 alkalommal simán elerem az orgazmust


De ha jobb napom van akkor nyalás nélkül is megvan, csak figyelnem kell hogy mikor elmegy akkor én ne menjek el


De a végén is mindig úgy fejezem be hogy egyszerre menjünk el , kivéve ha arcra vagy testre akarok élvezni



Ez mennyire megszokott vagy mitől lehet ez hogy ennyire "jól" megy? 3 éve vagyunk együtt


2018. máj. 14. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én már jóval a nemi életem megkezdése előtt maszturbáltam, tehát tökéletesen tisztában voltam azzal, hogy mi és hogy jó nekem. Általában mindig olyan pasikkal volt kapcsolatom, akikkel passzoltunk az ágyban, azonosak voltak az igények, együttlét közben nem szégyellem izgatni a csiklómat, szeretem és élvezem a szexet, tehát simán elmegyek egy együttlét alatt akár többször is.

Nyilván azok a nők, akik nem tudnak elélvezni, vagy nem nagyon, ők nem ismerik a saját testüket sem eléggé, ők szégyellősebbek, nem engedik el magukat eléggé, emiatt nem képesek az orgazmusra sem. Ennyi a titok.:)

2018. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!