Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek visszataszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek visszataszító lenne gumi nélkül szexelni egy lánnyal, akibe közvetlen előttetek beleélvezett valaki? Esetleg orális szex utána?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert olyan nagy elvárás manapság felőletek, hogy egy lány mindenkivel mindet csináljon meg gumi nélkül, akár egymás után több sráccal is, szóval kíváncsi vagyok erre. Kérlek indokoljátok meg a válaszotokat.
2018. máj. 14. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Volt ilyen, hogy kb fél órával a pasi után már én is benne voltam. 32F
2018. máj. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Életemben egyszer. Barátnőm, akivel 20 évig tartott a viszonyunk, azzal érkezett, hogy a férje kb. egy órával azelőtt elkapta. Lezuhanyozott utána, de megkérdezte, hogy akarom-e. Csodás teste volt, nem tétováztam. Orál nem volt. Megjegyzem, hogy ropogósan kemény húsú, karcsú nő volt, gyönyörű formájú, nem kicsi mellekkel és olyan seggel, hogy utána fordultak az utcán, de az orált mindig visszautasította, és alig adott. Ennek ellenére megunhatatlan volt.

Ja, és semmit sem éreztem az "előzményekből".

2018. máj. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kovpet ***** válasza:
Attól függ, hogy ki volt az, aki előttem volt vele :)
2018. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%
Szopással nincs baj, lenyeli vagy kiköpi úgyis. De olyan punciba rakni amit telelőttek 2 perce, oda nem tenném be. Szerintem ehhez látens homokosnak kell lenni minimum.
2018. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy erre képes lennék. Nem hogy gumi nélkül de azzal sem.
2018. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!