Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet olyan nővel lenni, aki testileg nem tetszik, de a jelleme nagyon szimpatikus?

Figyelt kérdés
Emberileg nagyon normális és rendes. Testileg viszont nem vonzó, kövér és mellette még nem is öltözködik túl nőiesen.
2018. máj. 13. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2018. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

A szépség az elmúlik. A jellem megmarad.

Ha hosszútávra tervezel, akkor csak a jelleme számít.

Hiába vagy egy vonzó nővel, ha nincs meg benne amire neked szükséged van.

2018. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek barátok, mert a kapcsolat nem működne. Te nem akarnál elégszer lefeküdni vele, amikor belemennél, akkor sem menne úgy, ahogy kéne, ezeket pedig ő is megérezné, és az lenne a vége, hogy nagyon megbántod és szakítotok.
2018. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
A megszokás nagy úr. Könnyen lehet, hogy hamarosan tetszeni is fog, de legalábbis nem taszít. Az is lehet, hogy melletted kikupálódik, mert megjön az önbizalma.
2018. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem pajti!!!Tapasztalatból beszélek...egyszerűen a kinézete miatt nem fog működni a kémia és ezért majd máshol fogod elkezdeni keresni azt persze addigra már meglesz a kötödés köztetek és szenvedni fogtok elengedni egymást.
2018. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nőként voltam olyan ffival, aki nem tetszett, de a stilusa bejött, megprobáltam. Nem ment... hiába volt szipmatikus, mivel külsöleg nem jött be, nem is igazán kivántam, söt, egy két honap után már már majdnem hogy undorodtam töle.
2018. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem tetszik benne semmi testileg, nem fog meg semmi akkor szerintem ne menj bele kapcsolatba. De én úgy gondolom hogyha van ami tetszik benne akkor lehet hogy még jó is kisülhet belőle hiába vagy valakivel aki nagyon tetszik ha sem beszélgetni nem tudtok sem a légkör nem nyugodt adott esetben. A fogyásra tapintattal meg motiválhatod vagy segíthetsz is benne.
2018. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani. Nekem volt egy barátom, aki nagyon nem tetszett, aztán ahogy beleszerettem, megszépült. Akárhányszor lefeküdnék vele. Az ő részéről ez sajnos nem működik. Pedig szép lány vagyok, nem vagyok kövér, és sokaknak tetszem :)
2018. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltam már nagyon elkeseredett magányos,megprobáltam nem volt jó.
2018. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!