Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is mentseg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is mentseg az mindenre, ha ferfi az ember?

Figyelt kérdés

Ha egy ferfi mas nokkel flortol, masokat nez allandoan, extra igenyei vannak a szexben, megcsalja a masikat, stbstb akkor az a kifogas, hogy "de hat pasi, ok ilyenek, meg kell erteni"

Egyre tobb dolognal ezt vettem eszre.

Kar, hogy a nok nem ennyire osztonlenyek , hogy mindent erre lehessen fogni.


2018. máj. 9. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez nem lehet mentség.
2018. máj. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
a nők ösztönlényebbek.
2018. máj. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A nők megnézése az utcán belefér, csukott szemmel mégse közlekedhetsz, de a megcsalás sehogy se fér bele semmibe. Az utóbbi a gerinc teljes hiányát mutatja.
2018. máj. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Undorito dolog ferfinel es nonel egyarant.
2018. máj. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mentség.
2018. máj. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Épp ugyanennyi alkalommal hallható az is: - De hát nőből van!

Az általánosítás is butaság, és az is, ha mindent az ösztönökre akarnak fogni. Az értelem felül kéne hogy írja az ösztönöket.

2018. máj. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Abszolút megértéssel dobnám ki az ilyen "férfit". Rajtam ne múljon,azt csinál amit akar,de nem velem!
2018. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az ostobáknál mentség
2018. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Férfiként nekem sértő, hogy mások ilyen kamu kifogások mögé bújnak. Az, hogy nőket bámulunk az utcán, még lehet ösztön dolga, tényleg nehéz tenni ellene. Nagyon kanosan tényleg kicsit kevésbe vagyunk beszámíthatóbbak, ez is igaz. De ha valaki nem tudja a farkát a gatyájában tartani, az már nem ösztön dolga: ha valaki félrekefél, az félre is akart kefélni, és nem a túlélési/szaporodási ösztön hajtotta.

De lehet csak én nem vagyok elég nagy kan... :D

2018. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!