Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon gáz? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz? Van egy lány barátom és szexér cserébe pénzel támogatom? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

6-os:


"Akkor szerinted egy lány nem lehet szép, te szerinted “NO1”, ha nem sminkeli magát, szolizik és stb?"


Ilyet senki sem állított !


Itt a szerényen volt a hangsúly és egyébként a véleményem az, hogy sokkal szebb egy természetes szépség, mint egy 5 kilós vakolat vagy cigóra barnított bőr, de az tény, hogy minden pasi megfordul egy csinosan, divatosan felöltözött és minden "extrával" felszerelt bige után valamint a haveroknak is nyilván lehet mutogatni a babát - erre gondoltam, hogy valamit valamiért.


Nem kell kiforgatni a szavaimat!


Igenis ahhoz több pénz kell, hogy valaki jobban nézzen ki, mert hiába szép, ha nincs ruhája vagy nem telik fodrászra vagy parfümre - belátható, hogy a hímek jobban gerjednek a külcsínre, mint a belbecsre és ez persze elszomorító, de akkor meg ne panaszkodjon valaki, ha igényesebb, azt fent kell tartani, azt meg kell fizetni.


Ha valaki belül értékesebb nőt akar, aki nem a külsőségekben éli ki magát, az sokkal boldogabb lesz hosszú távon, mert a szépség mulandó....

2018. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is ismertem ilyent.
2018. aug. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!