Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is van ilyen alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van ilyen alkalmi kapcsolata, vagy csak én fogtam ki egy ilyen "furát"?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és egy 24 éves csajjal lett alkalmi kapcsolatom. De ez abban merül ki, hogy csak franciázásból áll (én azt hittem, majd idővel továbbmegyünk). Szóval alkalmik terén másnak is jött már össze úgy, hogy csak a szex egy részére volt kihegyezve?

2018. máj. 6. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de nem is értem miért nem dobod hanyatt,ahelyett,hogy a szájába élveznél.
2018. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert ha olyan dolgot erőltetek amit nem akar, akkor annak rossz vége lehet. Ezzel a felállással sincs bajom, csak azt hittem, hogy minden alkalmi dolog normál aktusból áll.
2018. máj. 6. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Ő mivel magyarázza ezt?Vagy a beszélgetésig még nem jutottatok el?
2018. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valszeg egy szót sem beszéltünk még, azért tartunk ott, ahol most :D Annyit mondott, hogy ő nem gondolja tovább, de ezt még az elején elmondta. Csak én hittem azt, hogy csak úgy mondja.
2018. máj. 6. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt alkalmi kapcsolatom, ami 90%-ban abból állt h nyaltam a csajt... néha kiverte nekem, de nem mindig... dugást nem engedte, mondta h majd... de nekem ez így jó volt, élveztem h kihasznál
2018. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sok pasi örülne ha ki szivnák akár naponta.... mert a nők átlagban nem igazán szeretik csak ha nyalsz. a baktej a szájba? meg hogy lenyelni? fuuuuuuuuuj..... 50 vagyok pár luk volt ugy hogy tudom mit beszélek
2018. máj. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a csajt fel kell izgatni, játszani kell vele!

képzelj el egy macska egér játékot, ahol te már annyira húzod az agyát, hogy már tépi a ruháidat, és még akkor is csak játszadozol, húzod. Letepered, csókolod, lefogod, markolászod, meztelenül felé kerekedsz, a dákód áll mintha vasból lenne, ő csöpög már az izgalomtól, hozzá simulsz, megmarkolod a fenekét, szorítod a combját, de nem teszed meg az utolsó lépést, hogy belé hatolsz, hanem csak tartod ezt a lélegzetvisszafolytott elő szexet. Nem kell sok idő míg a lány nem bírja tovább és egyszerűen leteper.


csak okosan kell csinálni

ha szájjal kérdés nélkül kielégíted, akkor miért akarjon leteperni és megdugni? udvarolni kell neki, elcsábítani, mintha igazi kapcsolat lenne

2018. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most egy francia kapcsolatban is benne lennék. :D

35F

2018. máj. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szűz.
2019. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekelne, mi lett a kapcsolatból...
2019. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!