Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg, akinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg, akinek a kapcsolata azért ment tönkre, mert neki vagy a partnerének nagy a mérete?

Figyelt kérdés

Akik emiatt nem szakitottak, azok hogyan oldották meg? Nem szexelnek? Vagy mással szexelnek a párjuk mellett?

Volt már olyan, hogy alkalminál vagy kapcsolatban az első szexnél a másik meglátta a nagy méretet és azt mondta, hogy nem akar igy szexelni?



2016. aug. 15. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
már egyszer kiírtad ugyan ezt
2016. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan pasim, akinek nagyon nagy volt és kb mindig megkönnyeztem amikor behatolt, de pár lökés után hozzászoktam és a végére jó volt mindig.

Igazából izgató volt látványra nagyon, csak macerás, nem voltak reggel munka előtti 5 perces menetek, max lesz*ptam, meg vad meneteket is napokig éreztem :D

Orálisan imádtam kielégíteni, szerettem vele játszadozni, de tényleg kicsit macerás volt, de így is 1 évet együtt voltunk és nem a nagy mérete miatt szakítottunk.

2016. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak kifejezetten nagy méretű és vastag, de én így szeretem. Amúgy ő is tisztában van vele, úgyhogy általában nagyon óvatosan teszi be, de még így is szokott feszíteni, és előfordul velem is rendszeresen, hogy az elejét megkönnyezem. Olyankor aztán abba akarja hagyni, de én nem engedem neki, mert csak az eleje mindig ilyen, utána már nekem is jó érzés, na meg róla is pontosan tudom, hogy mennyire szereti, és mennyire szokta élvezni. :) De még ha nekem végig rossz lenne, akkor is szeretném, hogy legalább időnként bennem menjen el, mert az mindig különleges pillanat, és egészen más, mint amikor csak kézzel vagy szájjal elégítem ki. Elhagyni pedig végképp nem tudnám pusztán a mérete miatt. :)
2016. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!