Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon el vagyok késve ha 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok késve ha 19 évesen még szűz vagyok és még barátnőm sem volt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy elkèsve, én pont ugyanaz, nem volt még barátnőm nekem sem,és nem azért mert csúnya vagyok 19f
2018. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
eléggé, ennyi idős szűz fiúval senki nem akar már kezdeni... 23/L
2018. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fenéket, én jóval idősebb voltam amikor összejöttem először egy lánnyal... néha nincs az embernek szerencséje, ez van, ettől még nem dől össze a világ.
2018. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok, nekem sem volt még barátnőm, nem is csókolóztam még. Nem vagyok ocsmány, tőlem sokkal rosszabbaknak is van/volt. Egyszerűen csak nem volt még szerencsém.
2018. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy vagy elkésve... Mármint, ha a világ legnagyobb kúrógépe akarsz lenni, akkor nagyon bele kell húznod, de ha csak normális, egészséges kapcsolatra vágysz akkor nincs ok aggodalomra. Én 19 évesen vesztettem el a szüzességem, azelőtt se barátnő, de még egy csók se. Az akkori barátnőm 21 volt, szintén szűz, szóval ez alapján még lett is volna bőven időm.
2018. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg barátom nem volt még, de nem érzem rosszul magam miatta.
2018. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok, csak fordítva 19l
2018. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

a 2. válaszoló biztos egy lotyó ilyennel van tele az ország meg a társkereső oldalak 2 kg smink, szolizott cigány bőr meg műmell más semmi xd, na mind1. No de én neked válaszolok nem vagy elkésve semmivel! Legyél határozott, legyen taktikád, és tudd mit akarsz és mutasd ki valamilyen formában a nők szeretik a határozottságot.

ui: azt ajánlanám neked saját tapasztalatból hogy tűzz ki egy célt mondjuk szólíts meg 1-2 lányt nem kell rögtön a zon parázni mi fog történni stb.

2018. máj. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz... de húzz bele🙂 fiúk később szokták elveszíteni mint a lányok!
2018. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem! :)

A férjem szüzességét 20 éves korában vettem el. 10 éve vagyunk együtt. ;)

2018. máj. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!