Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem érték a szüzesség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érték a szüzesség, akkor mégis miért képesek férfiak súlyos pénzeket fizetni érte?

Figyelt kérdés

Most csak egy cikk kapcsán jutott eszembe.


Akik úgy gondolják,hogy "semmi különös",csak egy "állapot",amin egyszer mindenki túlesik...nos,nem.

Valóban állapot,de ami mögötte van,tehát hogy MIÉRT tart még az az állapot, na AZ az érték.


Ahány férfi megtudta ( 20,30,40 évesek,tehát vegyesen), hogy szűz vagyok, mind még jobban elkezdett teperni.Valószínűleg ebben benne van a külsőm és a személyiségem is és ez a plusz tény még izgalmasabbá tesz számukra. Lehetséges, hogy egy kevésbé attraktív és érdekes karakterű lány/nő nem lenne ilyen hatással rájuk,de a tapasztalat azt mutatja,hogy márpedig a férfiaknak ez igenis szimpatikus és farokállító.



Egy szűz lány/nő pedig nem feltétlen béna,sőt...

Akiben benne van az érzék,az elsőre is kellemes élmény tud lenni a férfinak.Ráadásul csak el kell olvasni az itteni kérdéseket,vagy körül kell nézni a világban és hány olyan férfi panaszkodik, hogy :


- nem jó az ágyban a nő

- fadarab

- nem szopik

- nem nyeli le

- nem úgy mozog

- nem úgy szop

- sötétben hajlandó csak

- nincs benne semmi kreativitás

- nem kezdeményez

- nem öltözködik (legalább néha) szexin


Megannyi BÉNA nő van,MÉGSEM szüzek, ELVILEG tapasztaltak, tehát a férfi logika szerint jónak KELLENE lenniük az ágyban. Aztán jön a kopp. És nem.

Mert sza*ok.



Az,hogy valaki milyen lesz az ágyban,nem attól függ,hogy szűz-e vagy sem.Nyilván egy szűz bátortalanabb az ELEJÉN,de aztán......



Úgyhogy, ha félreteszem azt a hülyeséget,hogy egy érintetlen lány/nő csak macera, akkor az marad, hogy ott van egy gyönyörű lány/nő,aki neked nagyon tetszik,jobb esetben szereted is és megvan rá a lehetőséged,hogy "méretre szabd" és te legyél az a férfi,akit ő magába enged.



Annyira automatikussá vált a szex és ezzel együtt a testi érintkezés,hogy az emberek elfelejtették,valójában mit is jelent közösülni.Egy nő élő húsában turkálnak,egy férfi pedig a legintimebb "darabját" helyezi beléd. És ez nagyon nem egy "mindennapi" dolog. Valakit magadba engedni,valakibe beleolvadni.Átvenni a testnedveit,az energiáit,az illatát...elképesztő,hogy ezt emberek képesek bárki olyannal megtenni, aki "jó' néz ki,he'".Számomra ez a lelki igénytelenség egy népszerű formája.


Miért ciki az,ha valaki megválogatja a partnereit?

Miért nem érték a szüzesség?



Miért degradáljuk le csak egy "állapotra"?

Én mindegyik potenciális "barátomnak" alig vártam,hogy elmondjam,mert tudtam,hogy a férfiaknak ez nagyon tetszik.Az nem ide tartozik,hogy végül miért nem hozott minket össze az élet.


2018. máj. 5. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért megnéznélek miféle csajszi vagy.
2018. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos annyira hogy szűz-e vagy sem úgysem az alapján választanék partnert. Viszont ha szűz az nálam jó pont. Felderítetlen terep, senki nem dugta még bele a farkát.Jó bele gondolni hogy engem akar elsőre. Na nem mintha lett volna ilyen 😁 22F Szűz 😂
2018. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Na nem mintha lett volna ilyen 😁"


ez aranyos :)

2018. máj. 5. 22:01
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

Na, most végigolvastalak. Hajajj... nehéz eset vagy. Mondom ezt nőként.


Egy nőnek egyáltalán nem az "élő húsában" turkálnak a férfiak. A hüvely nyálkahártyával borított és igen komoly védelme van, nem véletlen, hogy pusztulnak is benne rendesen a hímivarsejtek és közülük csak a szerencsésebbek jutnak közelebb a célhoz. Én ezt nem tudnám, úgy nevezni, ahogy te teszed. És a szex igenis egy mindennapos, hétköznapi dolog. Megsúgom, te felejtetted el, mit jelent közösülni. Mióta ivaros szaporodás létezik, elég sok faj műveli (mindegyik a maga módján) rendszeresen. Köztük az ember is. És a többség bizony köztünk is megválogatja a partnereit, csak nem a te szempontjaid szerint. Evolúciósan elég jól belénk van kódolva, milyen partnereket is válasszunk. Ne aggódj, ez nálad is működik, csak te ideológiákat kreálsz köré, illetve valószínűleg olykor szembeszállsz a természettel, és azt hiszed ettől vagy különb. Pedig ettől nemhogy különb nem vagy, de esetleg még kevésbé ideális partner mellett is kötsz ki. De ez a te bajod. Vagyis nem teljesen, mert a fajunk genetikailag mostanság már sajnos hanyatlóban van.


A hülyeségeid helyett jobban járnál ha inkább tanulnál, tapasztalnál és kinyitnád a szemed a világra. És ez nem azt jelenti, hogy feküdj össze fűvel-fával, hanem hogy ne kreálj felesleges ideológiákat és ne cseszegesd vele a normális embereket. És bocs, ha nyers voltam, de most ez így sikerült.

2018. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Egy nő élő húsában turkálnak"


Ez annyira érzékien és romantikusan hangzik!! xD

2018. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem része a kultúránknak. Ez szerintem egy hosszú folyamat része, a nyugati felfogásban egyszerűen kiment a divatból.

Az a fajta hiperérzékeny hozzáállás, az egymásba olvadás meg a hasonló, tantrikus dolgok, amiket írsz, inkább a keleti kultúrákra jellemző, és szerintem talán ott nagyobb értéke is van.


Számomra inkább az az érdekes, hogy furcsállod, hogy a szüzességnek nincs értéke, de közben több férfit is ezzel izgatsz, "húzol". Holott szerintem a szüzesség pont hogy valami nagyon intim dolog, amit egy nő (ha már ennyire fontos neki) csak a "kiválasztottnak" tartogat, nem pedig titkos fegyverként használ.

2018. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
reménytelen..
2018. máj. 5. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!