Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem érték a szüzesség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érték a szüzesség, akkor mégis miért képesek férfiak súlyos pénzeket fizetni érte?

Figyelt kérdés

Most csak egy cikk kapcsán jutott eszembe.


Akik úgy gondolják,hogy "semmi különös",csak egy "állapot",amin egyszer mindenki túlesik...nos,nem.

Valóban állapot,de ami mögötte van,tehát hogy MIÉRT tart még az az állapot, na AZ az érték.


Ahány férfi megtudta ( 20,30,40 évesek,tehát vegyesen), hogy szűz vagyok, mind még jobban elkezdett teperni.Valószínűleg ebben benne van a külsőm és a személyiségem is és ez a plusz tény még izgalmasabbá tesz számukra. Lehetséges, hogy egy kevésbé attraktív és érdekes karakterű lány/nő nem lenne ilyen hatással rájuk,de a tapasztalat azt mutatja,hogy márpedig a férfiaknak ez igenis szimpatikus és farokállító.



Egy szűz lány/nő pedig nem feltétlen béna,sőt...

Akiben benne van az érzék,az elsőre is kellemes élmény tud lenni a férfinak.Ráadásul csak el kell olvasni az itteni kérdéseket,vagy körül kell nézni a világban és hány olyan férfi panaszkodik, hogy :


- nem jó az ágyban a nő

- fadarab

- nem szopik

- nem nyeli le

- nem úgy mozog

- nem úgy szop

- sötétben hajlandó csak

- nincs benne semmi kreativitás

- nem kezdeményez

- nem öltözködik (legalább néha) szexin


Megannyi BÉNA nő van,MÉGSEM szüzek, ELVILEG tapasztaltak, tehát a férfi logika szerint jónak KELLENE lenniük az ágyban. Aztán jön a kopp. És nem.

Mert sza*ok.



Az,hogy valaki milyen lesz az ágyban,nem attól függ,hogy szűz-e vagy sem.Nyilván egy szűz bátortalanabb az ELEJÉN,de aztán......



Úgyhogy, ha félreteszem azt a hülyeséget,hogy egy érintetlen lány/nő csak macera, akkor az marad, hogy ott van egy gyönyörű lány/nő,aki neked nagyon tetszik,jobb esetben szereted is és megvan rá a lehetőséged,hogy "méretre szabd" és te legyél az a férfi,akit ő magába enged.



Annyira automatikussá vált a szex és ezzel együtt a testi érintkezés,hogy az emberek elfelejtették,valójában mit is jelent közösülni.Egy nő élő húsában turkálnak,egy férfi pedig a legintimebb "darabját" helyezi beléd. És ez nagyon nem egy "mindennapi" dolog. Valakit magadba engedni,valakibe beleolvadni.Átvenni a testnedveit,az energiáit,az illatát...elképesztő,hogy ezt emberek képesek bárki olyannal megtenni, aki "jó' néz ki,he'".Számomra ez a lelki igénytelenség egy népszerű formája.


Miért ciki az,ha valaki megválogatja a partnereit?

Miért nem érték a szüzesség?



Miért degradáljuk le csak egy "állapotra"?

Én mindegyik potenciális "barátomnak" alig vártam,hogy elmondjam,mert tudtam,hogy a férfiaknak ez nagyon tetszik.Az nem ide tartozik,hogy végül miért nem hozott minket össze az élet.


2018. máj. 5. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki általánosítással kezd, az vakarhatja a fejét, mikor részletkérdésekbe bocsájtkozik.


Vannak férfiak, akik becsülik és vannak, akik gondnak tartják, továbbá olyanok is, akik nem foglalkoznak vele. Ebből nem tudsz egyetlen egy _átlag_férfit_ faragni.

2018. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy férfinak ugyan mi gondja lehet vele?
2018. máj. 5. 20:50
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyunk egyformák. Mások az országok, mások a kultúrák és persze mások a szokások.

Ami nálunk megszokott, elfogadott, az lehet másoknál szexista! Itt vannak az arabok. Ott a nők csadorban járnak, a pasik ezt elfogadják. Aztán eljönnek ide és megvadulnak ha meglátják a mini szoknyás és forró nadrágos lányokat!

2018. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus okoskodó liba...
2018. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az a tény, hogy ő lehet az első aki bedughatja a lánynak a farkát, sokaknak nagyon sokat ér! Sajnos azt már nem nézik, az nem szempont, hogy a lánynak az milyen érzés!

Az már egy másik kérdés, hogy ha ezt a lány pénzért teszi, ha meghírdeti, akkor ez mennyire szempont neki!

2018. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5-ös:

igen,a szüzesség pénzzé tétele egy másik történet.

Direkt nem is ezt fejtettem ki,hanem az olvasott cikkről jutott eszembe az alap szüzesség téma.

2018. máj. 5. 21:12
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, de én a kifejtést most nem olvasom végig. A szüzesség egy (pl. biológiai: szűzhártya megléte) állapot, aminek egyes férfiak és nők vagy tulajdonítanak jelentőséget, vagy nem. Vannak, akik baromságokért is képesek vagyonokat kiadni, és ez is kb. az a kategória.
2018. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Hat, nekem ebbol csak annyi jon le, hogy egy beképzelt 3,14csa vagy, aki nem erti, hogy miert nem isteniti mindenki, amikor vszeg ugyanolyan átlagos vagy szuzkent is, mint barki.
2018. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

3-as:

valamilyen szinten jobb is nekik.Egy női test még legalább misztikum tud lenni.Van olyan férfi barátom,aki már nem tud úgy felizgulni egy női test látványára.Már több inger kell neki,mert már annyira mindennapos látvány és érzés egy nő teste,már annyi mindent látott,annyi mindent lenyomtak a nők a férfiak torkán.És nem 50 éves, hanem 30 körüli.


Én hibának tartom a nők részéről,hogy ennyire elérhetővé teszik a testüket és ezáltal magukat is.A férfiak is csak azért tudják azt megtenni,hogy csak használják a nőket,mert ezt a nők hosszú ideje hagyják nekik. Ha lenne a nőknek szája,tartása,bája,eleganciája,a férfiak kénytelenek lennének lepöckölődni és elkezdeni megtanulni kezelni egy nőt. Nyilván tisztelet a kivételnek, meg a 40 éve boldogságban élő pároknak,de nem ez a standard,úgyhogy kár a kivételekkel kardozni.

2018. máj. 5. 21:24
 10/17 A kérdező kommentje:

8-as:

jobban jársz,ha nem írom le,hogy a te kommentedből mi jön le.


A kérdésre még vajmi kevés embernek sikerült válaszolnia. Bár gondoltam,hogy 100-ból maximum 2 ember fogja egyáltalán felfogni a leírtakat.

2018. máj. 5. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!