Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hajlandó kinyalnia barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó kinyalnia barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 17:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
Vannak ezek a kis fehér kutyák, és akkor nem is feltűnő, szóval érted...
2018. máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Frusztrált leszel és kielégületlen. Tenni sokat nem tudsz, az nyilván neked sem okoz örömet, ha a sokadik veszekedés után kényszerből talán neki áll. Te is érzed biztosan, hogy ez csak akkor élvezetes, ha szívesen csinálja. Nem tudok neked okosat mondani, csak annyit, hogy nagyon meg tudlak érteni. Nekem a férjem volt az első, ő szereti, én is nagyon igénylem, fogalmam sincs mit tennék, ha ezt nélkülözve kéne élnem a kapcsolatban. Folyton bennem lenne a dilemma, hogy most komolyan véget akarol vetni egy egyébként jó kapcsolatnak azért, mert nem akar nyalni? Hülyén érezném magam. Másrészt meg tudnám és megőrülnék attól, hogy mennyire szükségem lenne az orálra és mennyire hiányzik. Világos lenne, hogy szexuálisan nem egymást keressük, és igen is ez is nagyon fontos a kapcsolatban. Nehéz ügy. Adj még időt magadnak.


26/M

2018. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
*26/N
2018. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én megteszem neked szívesen ellenszolgáltatás nélkül is. :)

35F

2018. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is örömmel, alaposan kinyalom a hasonlóan elhanyagolt hölgyeket.
2018. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!