Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hajlandó kinyalnia barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó kinyalnia barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 17:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Szomszéd=>szopsz (hülye, aszexuális telefon)
2018. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
11 pedig azon nevettem a legjobban :D
2018. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Tudja h szeretném. Beszélgettünk róla, szerintem undorító neki csak nem mondja nekem
2018. máj. 4. 18:38
 14/25 A kérdező kommentje:
11# gondoltam
2018. máj. 4. 18:39
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

A megoldás:


Kényszernyalatás

2018. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
13%
Ha jó csaj vagy én kinyallak mint Micimackó a mézesbödönt 😋
2018. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

Akkor a szexuális kultúrájával van baj. Rossz hír. Nehéz dolog, mert mélyen gyökerezik, neveltetés kérdése.

Halkan kérdezem, nem gyanús, hogy esetleg homoerotikus hajlamú? Azok találják a puncit gusztustalannak.

Nincs tuti ötletem, olyasmi lehet ez, mint a nőknél, amikor undorodnak a spermától. Talán a türelem segít. Ő igényli tőled az orált? Esetleg megpróbálhatod, hogy amikor már jól felizgattad, akkor kérj tőle egy kis kényeztetést, fokozatosan. Az egészséges punci szagtalan, íztelen, de mégis nyálkás, ami nekem izgató, de neki talán gusztustalan.

Gondolkozz el azon is, mennyit ér neked ez a kapcsolat. Valahol ez is üzlet...

2018. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem a nőket! Ilyen emberrel szenvednek ahelyett hogy keresnének olyant aki mindent szeret. Itt vagyok én is egyedül!
2018. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem vallásos véletlenül? Vagy muszlim? Csak nem akartad írni? Mert a vallásosoknál az orál eléggé tabu.
2018. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:

- Beszéltek a vágyadról! Mi a problémája veled? Hogyan tudjátok közösen megoldani?

- Ha semmi nem változik akkor lecseréled a pasit! Vagy hosszabb időn keresztűl ezzel a hiánnyal akarsz élni vele?

2018. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!