Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá hogy többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy többet szexeljünk? Összeköltözés esetén lehet probléma hogy én többször igénylem?

Figyelt kérdés

A barátomnak valamiért olyan perverziója van hogy nagyon éheztessük ki magunkat mielőtt szexelünk. Heti kb 2-3x sikerül találkozni és szerintem akkor is eléggé ki van éhezve mindkettőnk. Egymásnak esünk, kb annyira. Ha leülök mellé már akkor feláll neki mindig. Erre felvetette h 1 hónapig tartóztassuk meg önmagunkat és csak utána ...vajon elment az esze?? Nekem heti 2 is kevés és látom h neki is. De kibírja a m.csok...én meg alig. Mit csináljak most, hogy vegyem rá hogy megtörjön... és összeköltözés esetén vajon gond lehet h nekem szükségem van a rendszeres szexre, őt meg ez izgatja ha visszafogjuk magunkat? Neki is szüksége van rá, mégis visszafogja magát. A múltkor hozzá celluxozta a farkát a combjához, hogy ne látszódjon h folyton áll neki...ahelyett h megdugott volna. Én meg kicsit cikinek érzem hogy én meg szeretném és kívánom mindig. Hosszú távon hogyan oldjam meg ezt a problémát?


Próbáltam vele beszélni, azt mondta h nem.lehet mindig szexelni, csak.azért h gyötörjön mindkettőnket és a gond az hogyha úgymond nem lehet szexelni (nincs alkalom, idő, hely) akkor rögtön benedvesedem én is és mégjobban akarom. :/


Mit tegyek? Privát ajánlatok kíméljenek léci...



2018. máj. 2. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ti dolgotok, szerintem ez így nem oké. Ha ilyen barátnőm lenne tuti nem akarnám sem őt sem magamat visszafogni.

Ha valami jól esik mindkét félnek azt miért ne

2018. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

5:

Az összeköltözés a legnagyobb szerelemgyilkos.

Én meggondolnám a helyedben.

Ha megis belemesz, max. másfél évre rá igazat fogsz adni nekem.

2018. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

De hogyan lehetne mégis megoldani, mert most én is így érzem. Még vagy 2 évig nem akarunk összeköltözni (én, ő már akarna). Bár h miért az rejtély mert nem tud konkrétan aludni éjjel miattam.


Szóval azok a párok akiknél még évekig ég a tűz, hogy csinálják?? Ki kell találnom vmit.

2018. máj. 2. 21:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Van még 2-3 csaja, és kíván, de a felállás után sokáig kellene köszörülni, hogy eldurranjon! Én is voltam ebben a cipőben!
2021. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!