Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig összesen 2 lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig összesen 2 lánnyal szexeltem, mindkettő egyalkalmas kaland volt. Barátnőm nem volt sosem. Lehet így még barátnőm?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, de szeretnék már nagyon, viszont ha esetleg lesz valamikor barátnőm akkor, és ha megtudja hogy 2 lánnyal szexeltem már akkor nem fog kiábrándulni belőlem? Mert csöndes visszahúzódó vagyok, és szerintem ha rám néz valaki egyből azt gondolná h szűz vagyok. És hasonló személyiségű barátnőt szeretnék, mint amilyen én vagyok. Az ilyen lányoknak nem zavarja ez? Nem ábrándulna ki belőlem? Ráadásul az egyik lány terhes volt(de nem tőlem).

21 éves vagyok.

És még egy kérdés hogy szerintetek nem ciki ez hogy ennyi idős vagyok és nem tudom h mi az h szerelem?


Üdv:)


2018. máj. 1. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

nem nem lehet, benne van a randizás törvénykönyve 82. paragrafusának 12. cikkelyének d ponjtában , hogy aki 21 éves koráig 2 lánnyal sexelt, annak nem lehet barátnője

most már tudod, mehetsz vissza tanulni, mert különben egédmunkás leszel csak

2018. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha valami barátságos, empatikus srác vagy, akkor nehéz a helyzeted. Egy kapcsolathoz kellően szemét férfinak kell lenned, és a lényeg az, hogy a lány legyen "szerelmesebb", te pedig kezeld félvárról. Le lehet pontozni.
2018. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mai világban már semmi sem ciki! Ha kiábrándul, akkor ő csak olyan is... akkor keress jobbat!

20L

2018. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!