Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha belemennétek egyalkalmas kalandba, hogy tennétek?

Figyelt kérdés

Adva van egy szitu. A pasi régóta bombáz titeket, nektek is imponál a pasi, de nem akartok lefeküdni vele, viszont szívesen kielégítenétek.

Hogy tennétek, ha tudnátok a pasiról, hogy picit lábmániás, de bármibe benne lenne?

Inkább szájjal játszanátok vele, vagy lábbal elégítenétek ki, ha már úgy is sokszor bámulja a lábatokat?

Olyan választ nem kérek, hogy soha nem csinálnék ilyet, meg nem vagyok k, stb... Csak azok írjanak, akik meg is tennék, vagy már volt gasonló kalandjuk.



2017. júl. 31. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valakivel nem akarok lefeküdni de azért lepippantom.
2017. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már le akarnám pippantani akkor d#nék is vele, és talán még a lábammal is izgatom a f#kát, de csak akkor ha én meg a szívdobogását hallgathatom.


19/L

2017. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Sehogy. Majom
2017. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értlek...


Ha a szitu az, hogy nekem is imponál a pasi és szívesen kielégíteném!


Akkor, hogy a viharba ne akarnék vele lefeküdni és a közös élvezetért minden eszközt bevetni?

2017. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
csapasd ki neki lábbal.
2017. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha en lennek az a ferfi, a szadba akarnek elvezni az biztos.
2017. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!