Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem megy úgy a szex, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy úgy a szex, mint régen. Hogy alakítsam, hogy kielégítő legyen?

Figyelt kérdés

40 éves Nö vagyok, új életet kezdtem, amibe most már belefért egy kezdődő új kapcsolat. Lelkileg összhang van, emberileg is. Több tapasztalattal a hátunk mögött, mindketten elváltunk, és voltak kalandjaink is. Tudom mit várok a szexben, tudom, mit tudok nyújtani. Mégis, most valahogy nem megy, nem is kívánom kifejezetten, de ha együtt vagyunk, igyekszem a legjobbat kihozni az együttlétből.

Pszichés gát nincs, fizikai sem, egyszerűen nem megy úgy, ahogy kéne, annak ellenére sem, hogy fizikálisan is összepasszolunk. Nem érzem, amit kéne, és nem.foghatom arra, hogy a pasi ügyetlen, sőt.

Velem sincs baj, sem eü, sem lelki, mindent jól csinál, egyszerűen úgy érzem, nincs szükségem az egészre. A konfliktus magamban belül az, hogy a testem és lelkem igényelné, azt hiszem, de az agyi parancsnak ellenáll valami.

Nem mondom hogy rossz, csak a minap a "felesleges nyűglődés" érzése jutott eszembe...

Van tanácsotok?

Kezdődő klimax lenne, banyaláz?

Vagy kiégtem? Mi lehet?

( nem élünk együtt, tehát nyitott a kapcsolat, mindketten önállóak vagyunk)

Épp ezért élvezni kéne minden pillanatot, mégsem megy..Van erre valami magyarázat??

Köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 1. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"vagy kiégtem?":DD ez aranyos

szerintem ha nem szereted (márpedig nem szereted ahogy kivettem) próbálkozz mással, nem azt mondom dobd ki, csak én biztosan kipróbálnám a helyedben hogy egy másik férfival lenne-e kedved stb, ha igen, akkor nyilván a vonzalom a hibás, van ilyen, sajnos ezen segíteni nem lehet:/

vagy az is állhat a háttérben ha pl nem bízol meg benne vagy hasonló,esetleg zavarhat hogy nyitott kapcsolatban vagytok, ilyesmi, ezt vele kell megbeszélned. elsősorban le kellene vele ülni beszélgetni erről, nem szégyen, ha nem fogyatékos megérti, ha nem fogja akkor kuka és ne sajnáld. remélem kaptál májusfát :/ :P

2018. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vágy hiánya.


( talaltal egy pasit, aki megfelelo/mint mikor egy mosogepet valasztasz,hogy azert veszem ezt vagy azt,mert energiatakarekos, jol centrifugal, stb....)

A szex a vágy kitorese.

2018. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!