Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti elmondjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elmondjátok a párotoknak, ha volt régen örömlányos élményetek? L25

Figyelt kérdés
Nálunk kiderült,.illetve rákérdeztem...simán bevallotta, meglepetésemre nem zavar, sőt, szinte még jobban kívánom a párom...tudom nem vagyok normális :D
2018. márc. 23. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ami nincs, azt nem lehet elmondani. Azért bízom benne, hogy némi tripper után is ezt fogod gondolni a bőr- és nemibeteg gondozóban. :DDDDDDD
2018. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én párom is járt, engem sem zavart. Azért érdekes lehet, én elképzelni sem tudom, hogyan zajlik le egy ilyen.
2018. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt mondják,hogy kétfajta férfi létezik.Aki volt már prostival és aki tagadja,hogy volt.Szerintem a rejszolással ugyan ez a helyzet.Én mind a kettőt letagadtam mikor a párom rákérdezett.Féltem,hogy lenéz miatta.
2018. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem beteg. Ez már régen volt,.kb 4 éve..3 éve vagyok vele...nem.éreztünk soha semmit,.plusz azóta mindketen voltunk már ilyen olyan vizsgálatokon amit néha nem árt ( nőgyógyász, vérvétel, stb..) ott már.kiderült volna.
2018. márc. 23. 23:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el, de gyorsan rájött, amikor elsőre kapásból ki akartam vele mindent próbálni. Akkor tudta, hogy prostikhoz voltam szokva. :)
2018. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen nem. A legtöbb nőt zavarja, ráadásul az őszinteség sem ajánlott a nőkkel szemben.
2018. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. A legtöbb nő szemében szerencsétlen lúzer minden olyan férfi, aki egyszer is fizetett szexuális szolgáltatásért, sajátmagukat értékelik le azzal, ha egy ilyen férfival vannak. Abból indulnak ki, hogy egy közepes csaj is simán talál szexre bármikor olyan férfit, aki még nála sokkal csinosabb nő szemével is egész normálisan néz ki.
2018. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1- milyen nemibetegség? Tipikus olyan válasza aki sose volt fizetősnél, fogalma sincs mik mennek ott csak mondja a sablont.

Lakásos prosti nem ugyanaz mint az útszéli. És nem nemibeteg minden prosti...

2018. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden férfi volt legalább egyszer az életben. Tagadni lehet de felesleges.

Lakásos fizetős prosti szolgáltatásait nem kell szégyellni. Ők ugyanolyan nők mint a barátnők ám nincs játszma hazudozás titkolózás stb. Azt kapod amiért fizetsz. Míg manapság a párkapcsolatok nagy része öhömm....

A gáz az az útszéli roma prosti 3 ezer forintert akinek több füle van mint foga de hozzájuk már csak nagyon gáz pasik mennek ez szégyellni való valóban.

A gond ott van hogy a prosti alatt ezeket értik sokan

Pedig különbség van méghozzá sok.

Mint a fröccs es a dom perignon között...

2018. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, párom régen párszor lakásosoknál volt, ezek javarészt egyetemisták, akik ebből fizetik a sulit/ albérletet.
2018. máj. 27. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!