Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mélytorok fogazás nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorok fogazás nélkül?

Figyelt kérdés
Barátnőm eléggé mazo, és szereti ha jól betolom a szájába. Igyekszik tövig benyelni, de közben állandóan összeharapdál. Kicsit nagy vagyok a pici szájához képest. Van valami jó segédeszköz, ami aránylag szofisztikáltan tartja tátva a száját? Már kerestük, de a szex shopokban csak ilyen fémkampós istenverését láttunk, az meg már kicsit túl brutális. Jobb lenne valami puha műanyag, de olyat sehol nem találtunk. Van valami ötletetek?

2018. ápr. 30. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Puha műanyag?:D próbáltál már kifeszítve tartani egy szájat? A puha műanyag elferdülne/eltörne. Akik odáig jutnak ,hogy kifeszítik a partnerük száját (szerintem ez eleve brutális) azok nem finomkodni akarnak mindenféle műanyag sz∆rral
2018. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A baj azzal van, hogy karcol a fogaival. A kampós fém bizb@asztól azért fázunk, mert az felsértheti az ínyt, illetve akár a fogaiban is okozhat problémát. Illetve nem kell, hogy olyan nagyon erősen feszítsen, csak rásegítsen. Ilyen szilikon akármi lenne a jó, aminek azért van némi tartása is, de legfőképp egy sikamlós felületet biztosít.


És igen, lehet, hogy brutális, de ez rohadtul nem az én ötletem. Ő szereti, hogy ha jól el van látva a baja. Nekem alapvetően nem voltak szadista hajlamaim, de annyi rengeteg többé - kevésbé mazo lány van, hogy ihajj... :)

2018. ápr. 30. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
egyértelmű, én is eddig minden csajt így szopattam, kőkeményen, sztem nem kell ehhez semmi, csak szokás kérdése. gyakoroltasd vele ... nem tudok jobbat
2018. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha pici a szája, állkapcsa, akkor a szájpecek sem segítene..

én bdsm párti vagyok, de mélytoroknál én azt szeretem, ha én tudom szabályozni, különben konkrétan elhányom magam (volt mar rá példa). kifeszített szájjal meg a konkrét szájbadugás lehetsèges csak kb, amit szintén imádok, de nem mèlytoroknál. viszont ahogy mondtam, ha a szájához képest vastag vagy, és maxra tátott szájnál is karcolnak pl a hátsó fogai, akkor hacsak nem akarjátok kiakasztani az állkapcsát, akkor nincs megoldás, szokd meg a fogazást :D

2018. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!