Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a mélytorok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mélytorok tanulható?

Figyelt kérdés
Szeretném a barátnőmnek megtanítani mivel az a gyengém de sosem volt úgy róla szó amikor meg régebben próbálkoztunk akkor nem ment neki mert túl vastag a farkam és azt mondta hogy mikor már ilyen 7-8 cm-t bekapott belőle hogy elkezdett megfájdulni az álla mert nem bírja olyan nagyra vagy sokáig tátva tartani illetve öklendezik is. (nincs nagy péniszem max lehet 13 cm és 5 cm vastag). Lányok/fiúk! ti hogy tanítottátok vagy tanultátok meg? mennyi idő volt? Előre is köszönöm a normális válaszokat. :)

2018. márc. 24. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért erőltetnéd rá?
2018. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Keress egy 5 cm vastag cukkínit, és próbáld ki, hogy neked hogy megy.
2018. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
(Arra vigyázz, hogy el ne törjön közben, mert nem lenne szép halál - és gyors sem.)
2018. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
(Amúgy egy 5 cm átmérőjű hengeres objektum a fogsorodon sem jut túl, ha nem kivehető.)
2018. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erőltetem nem tudom honnan szűrtétek ki ezt az információt. Másfél éve próbálta meg hogy hátha megy azóta nem is próbáltuk és ezért tettem fel a kérdést hogy valahogy lehet-e gyakorolni vagy felejtős.
2018. márc. 24. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha izgatja, szeretné csinálni, és meg akarja tanulni, akkor megtanulható.
2018. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De milyen módon,módszerekkel? szeretné csinálni mert mondta hogy jót akar nekem de mivel úgy tűnt hogy nem megy mikor régebben próbálta ezért nem is próbáltuk úgy persze nem is lehetett elvárni hogy elsőre menjen de nem is erőltettem azóta.
2018. márc. 24. 20:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, de egyén és méret függő. Nekem sosem ment, mert azonnal öklendezek mindentől , aztán lett egy kisebb farkú párom akinek néha egy kicsit tudom csinálni. De hosszan nem lennék rá képes, félek hogy lehánynám... :-(
2018. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Tuti, de csak akkor, ha ő is akarja.
2018. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na szerinted milyen módszerrel...?

Gyakorolni kell. Mindig egy kicsit mélyebbre venni, kicsit tovább lent tartani, próbálni leküzdeni a garatreflexet.

Ha sok gyakorlás ellenére sem megy, akkor meg inkább hagyni a fenébe, mert akkor egyszerűen nincsenek meg hozzá a fizikai adottságai.

2018. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!