Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen volt az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az elso szopás lányok?

Figyelt kérdés

En egy hete elegitettem ki a paromat eloszor oralisan, es o volt az elso szemely, akit igy kenyesztettem :). nem tudom, mas hogy csinalja, viszont nekem egybol ment a melytorok es a szajdugast is birtam. Nagyon jol esett, es kb vegig melytorkoztam. Azt mondta, hogy nagyon ugyesen csinaltam, azota viszont felmerult bennem a kerdes, hogy vajon masoknak hogy megy az elso alkalom? Illetve ha tanacsokkal tudnatok szolgalni, hogy mire figyeljek meg, azt is megkoszonnem :)


(privatokat nem kerek, koszi :)



2018. febr. 16. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Jó volt,azóta is imádom csinálni. Elvileg én is ügyes voltam.
2018. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Jó volt. Az elején még nem voltam tökéletes, de azóta tökélyre fejlesztettem a technikát. :-)
2018. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Csajoknak mesélek a nyalásról.😊
2018. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Húúú hát milyen is volt: hát szopás😵
2018. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyből mélytorok, na persze... Több mint két tucat csaj után van egy olyan barátnőm végre aki ügyesen tanulgatja a dolgot.
2018. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5


lehet csak pár centis a fütykös... azzal bárki tud mélytorkozni, de nagy büszkeség... :D

2018. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
#6! "lehet csak pár centis a fütykös... azzal bárki tud mélytorkozni, de nagy büszkeség... :D" Nem tudom hogyan érted, de pár centissel lehetetlen! (Nem ér el odáig!)
2018. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

#7


épp azért mondom... el se ér odáig, hogy ingerelje a torkát, de tövig be tudja kapni, és full büszke a saját teljesítményére, hogy micsoda "mélytorkot" tolt

2018. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
😂😂 nem voltatok ott honnan tudjatok mi volt? amugy paromnak 15 cm-es a farka, nem hinnem hogy az par centi 😄
2018. febr. 16. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
de nem is egy 20-as,mint amivel én küzdök :D
2018. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!