Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő kérdezi nőktől! Hosszabbant...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő kérdezi nőktől! Hosszabbantartó mélytorok vagy csak sima orál közbe, ha nem akarjátok kivenni szátokból, de nem megy közbe lenyelni se mit csináltok a nyállal?

Figyelt kérdés

Na,tudom,hogy bután hangzik a kérdés megpróbálom megfogalmazni. Mikor nagyon belemerülök az orálba a páromnak és csak folyamatosan csinálom,általában ki szoktam venni a számból és ráengedem a saját nyálamat,de van amikor nem akarnám közbe abbahagyni és kivenni,viszont annyira mélyen van a számba,hogy nyelni nem tudok közbe (lehet ebben vagyok a béna? Ha igen,akkor hogyan nyeljek közbe?) ,de a nyál meg termelődik,ha számba marad akkor elkezdenék öklendezni,akkor ti mit szoktatok csinálni?


Bocsánat,ha bután fogalmaztam meg,remélem értitek mire gondolok.



2018. márc. 14. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy picit visszaengedem ilyenkor a torkomból és nyelek egyet, utána tolom vissza. Nem kell teljesen kivenned
2018. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ráfolyatom a falloszra bőnyállal jó szopni minek nyelném le a nyálam ?

spermát is szeretem ráfolyatni és egy picit tovább szopni élvezés után

24N

2018. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es,én is ráfolyatom,de ha nem kell mindig,szóval amikor tocsog kb és épp nagyon élvezi ahogy a torkodba van te akkor is kiveszed?


Arra gondoltam amit az 1-es írt,de nekem az olyan,nehezen megy ,majd gyakorlok.


Köszi a válaszokat

2018. márc. 14. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit kijjebb engedem és akkor már le tudom nyelni a nyálam.
2018. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok nem mindig veszem ki max úgy csinálom mint az egyes. de annál jobb minnél több a nyúlós síkos nyálad.. beleremeg a pasi úgy élvezi. és nem feltétlenűl az a jó amikor ledugja a manduládig
2018. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ráfolyatom. De ő szereti is ezt, úgyhogy nálunk nem probléma hogy nem nyelem le.
2018. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elnézést csajok, h bele szólok, de

beleremeg a pasi?! és személy szerint azt se tudom hol vagyok ilyenkor, kb mantrázom az autószerelési fogásokat, de hát mikor a párom a szemembe néz és én megmarkolom a jó kemény cicijét, úgy felrobbanok ahogy Musk rakétája nekiindul az űrnek, talán 10p múlva vissza is térek.... :))

Ha szabadna még egy kérdést, ti ezt mennyire élvezitek?

Mert a párom van amikor nem akar dugni, helyette kapok egy ilyet és ezzel ő is elvan pár napig.

Szóval ez benneteket is kielégít? elmentek tőle?

Tudom h ezer ilyen kérdés volt már, de nem tünnek hitelesnek!

Köszi mindent! :)))

2018. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én imadom látni érezni hogy a pasim mennyire élvezi ha szopom a farkát. Felizgat nagyon. Általaban úgy szoktam,hogy mikor érzem már mindjárt elönti a számat a spermaja akkor simogatom a csiklomat és ha sikerült lenyelni az anyagot:D kb. akkora "idozitem" az én orgazmusomat. Így kb. egyszerre történik mindkettőnknel meg. Utana még kicsit ovatosabban cumizom neki:D totál kész tőle. :) és ezt jó latni :)
2018. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fenti kérdésre válasz pedig: én is ugy csinalom hogy visszabb engedem kicsit amíg nyelek ha már túl sok nyál folyt rá meg mellé
2018. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Ha szabadna férfiként is válaszolni akkor jelezném hogy imádja a legtöbb férfi a bőnyálast tehát nem gond ha folyik itt ott 😊 !38f
2018. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!